Perfect Day

Milí naši nadšenci svadieb, v prvom rade by sme vám v mene celého tímu Perfect Day chceli pogratulovať do nového roka 2018, a zároveň všetkých, pre ktorých bude tento rok výnimočným najmä preto, že sa chystajú spečatiť svoju lásku, pozvať hneď na niekoľko svadobných veľtrhov, s ktorými sa posledné roky roztrhlo vrece.

Len prednedávnom skončila svadobná sezóna, sociálne siete zaplnili vďačné posty vyčerpaných fotografov, cukrárov, floristov a hľa... Pomaly, ale isto sa blíži ďalšia a my chceme byť vždy o krok vpred, aby sme nepremeškali žiadnu novinku. Ono sa vždy zdá, že času do svadby zostáva habadej, ale opak je pravdou. Posledné roky opäť zúri svadobný ošiaľ a zohnať dodávateľov, ktorí by boli podľa vašich predstáv, už nemusí byť také "easy". Zväčša sú už "vybookovaní", pretože ste sa neskoro zobudili, alebo vám ich vyfúkla známa z vchodu oproti, ktorej ste nepatrne naznačili svoje plány. Áno, ak ide o ženy - nevesty, scenár o miestami hysterickej "bride-to-be" ako vystrihnutý z amerického filmu nie je až taký nereálny. :D Najlepšie je preto urobiť si prehľad v dostatočnom predstihu. 

Ak sa ešte stále čudujete, kvôli čomu sa oplatí ísť, tu je hneď niekoľko dôvodov: 

  • jedinečná možnosť osobne spoznať mnoho šikovných slovenských (príp. zahraničných) dodávateľov a naživo vidieť ich tvorbu a štýl, akým pracujú
  • získať celkový prehľad o aktuálnych trendoch a výbere na trhu 
  • načerpať nové kontakty alebo nadviazať spoluprácu s daným dodávateľom 

Tak dlho nezaháľajme a poďme si predstaviť jednotlivé eventy, po ktorých pokukujeme očkom už nejaký ten čas. Ak teda nerátame výstavy, ktoré sa uskuročnili na jeseň minulého roka, rok 2018 začneme zhurta, a to rovno 3. ročníkom svadobnej výstavy Perfect Wedding v Grand Hoteli River Park v Bratislave (13. 1. 2018), ktorú si pre vás pripravil náš tím Perfect Day v spolupráci s Wedding Avenue. Už teraz vám môžeme prezradiť, že sme si pre vás pripravili širokú škálu originálnych a šikovných profi dodávateľov (v presnom počte až 56 fantastických vystavovateľov), ktorí počas celého dňa ochotne zodpovedajú na všetky vaše otázky. Inšpirácia bude lietať na všetky strany, tak si príďte dačo uchytiť aj vy. A pokojne sa pýtajte! Viac o výstave si môžete prečítať tu.

Ani juh Slovenska nezostane v štichu, keďže mesto pod Zoborom chystá už po deviaty raz Svadobné dni & Beauté 2018 v priestoroch výstaviska Agrokomplex Nitra (19. - 20. 1. 2018). Čo-to môžete aj vyhrať, preto by sme s návštevou veľmi neotáľali. Deň na to sa uskutoční Svadobná výstava SpicyWedding v Kursalone Trenčianske Teplice (21. 1. 2018), ktorá je pre veľkú úspešnosť už druhou v poradí v priebehu pár mesiacov. Prvá sa uskutočnila začiatkom novembra a všetci, ktorí sa nestihli zastaviť, majú jedinečnú príležitosť to napraviť. Agentúra MMevent v spolupráci s Event hall Malacky pre vás pripravili prvý ročník jedinečnej Svadobnej výstavy Event hall Malacky 2018 v exkluzívnych priestoroch (27. 1. 2018), takže ani Záhorie z toho nevyjde naprázdno.

Zablúdili sme pre vás aj do vôd našich severných susedov z Čiech, konkrétne do Brna, ktoré je od Bratislavy "cobydup". Tam sa totiž uskutoční Svatební veletrh Brno 2018, ktorý se bude konať už po ôsmykrát v historickej budove Staré slévárny/ Fait Gallery (2. - 3. 2. 2018) pod taktovkou svadobnej agentúry NAIVE. Ešte predtým si však spojte príjemné s užitočným, navštívte Stovežatú a omrknite Svatební veletrh v hotelu Diplomat 2018 (26. - 27. 2. 2018) a vyriešte všetko na jednom mieste! 

Tento rok sa tiež nezaobíde bez 13. ročníka najväčšieho Svadobného veľtrhu na Slovensku, ktorý sa postupne uskutoční v Incheba Expo v Bratislave (9. - 10. 2. 2018), potom už po jedenásty raz v kongresových priestoroch hotela Lux v Banskej Bystrici (24. 2. 2018), ďalej na 2. ročníku výstavy v krásnych priestoroch historického Grandhotela Praha (3. 3. 2018) a nakoniec na 10. ročníku v kongresových priestoroch Hotela Slovakia v Žiline (10. 3. 2018).

Kúsok od Bratislavy si môžete pozrieť 8. ročník Svadobnej výstavy Svadba snov v priestoroch Hotela Kormorán v Šamoríne (3. 3. 2018) a rovnako bude svadobný veľtrh aj súčasťou populárnej medzinárodnej kozmetickej výstavy BEAUTY FORUM 2018 v Expo Centre Trenčín (23. - 24. 3. 2018).

Tak čo? Aj vám sa zdá, že je toho neúrekom? My nevieme kam skôr. Okrem toho, že o pár dní vypukne naša vlastná výstava a my skutočne nevieme, kde nám hlava stojí, nestaviame sa k tejto téme sebecky. Sto ľudí, sto chutí, preto má každý možnosť si v našom krátkom "zozname" nájsť práve tie výstavy, ktoré sú mu logisticky, či inak najbližšie. Tešíme sa na vás, nech sa stretneme kdekoľvek! 

Pekný deň praje tím Perfect Day! :)

Zdroje: 1 / 6 / 5 / 4 / 3 / 2

Starší článok Novší článok

 

Odporúčame