Perfect Day

Keď sa povie svadba, všetci si hneď predstavia nevestu v bielom a k tomu veľa, véééľa pastelových farieb. Táto romantická kombinácia farieb je určite krásna a nevesty asi nikdy neprestane baviť, no zároveň je už tak trochu okukaná a neoriginálna.

Nie každá nevesta sa však odváži zájsť pri voľbe svadobných farieb až k tmavým odtieňom, a už vôbec nie k čiernej. Tá popravde k svadbe až tak nepatrí a vo všeobecnosti platí zlaté pravidlo, že žiaden z hostí by nemal mať oblečené nič v tejto farbe, keďže ide o farbu smútku, a nie radosti. Čo však ak zámerne pozvete čiernu do svojej farebnej koncepcie? Bude to krok vedľa, alebo naopak odvážny krok správnym smerom? Túto otázku sme sa rozhodli dnes bližšie preskúmať a ukázať vám, že čiernej farby sa nemusíte vôbec obávať.

svadba-svadobna-inspiracia-slovensko_1449

Svadobná výzdoba

Kráľovná farieb - čierna - osloví hlavne tie budúce nevesty, ktoré prahnú po nekonvečnosti a chcú všetkým dať najavo svoju vnútornú silu a sebavedomie. Presne taká je čierna... je to veľmi silná farba a treba s ňou zaobchádzať opatrne, pretože hranica medzi luxusom a gýčom je tu naozaj tenká. Odporúčame ju preto doplniť jemnejšími odtieňmi ružovej, minimalistickou bielou alebo siahnuť po trendy metalickej zlatej...

© Dana Cubbage Wedding Photography 2013

svadba-svadobna-inspiracia-slovensko_1451svadba-svadobna-inspiracia-slovensko_1452

Svadobné šaty

Svadobné šaty čiernej farby. Možno ste si mysleli,  že také šaty nemôžu vyzerať na neveste zďaleka tak pekne ako biele... ako však uvídíte na nasledujúcich fotkách, opak je pravdou, pretože čierna silne konkuruje bielej...

svadba-svadobna-inspiracia-slovensko_1443

Družičky

Vybrať šaty pre družičky je často pre nevesty heroický výkon, zvlášť ak chce každá z nich iné šaty, než je vaša predstava. Často sa stretávame s tým, že družicky chcú byť oblečené v čiernej farbe, pretože ich zoštíhľuje a vyzerajú v nej sexy... Dnes im dávame za pravdu, pretože čierna je jednoducho magická farba a viete s ňou dosiahnuť hotové zázraky, možno aj ten, aby boli všetky družičky spokojné.

svadba-svadobna-inspiracia-slovensko_1445

Svadobné oznámenie

Keď si vezmete do rúk svadobné oznámenie, malo by byť všetkým pozvaným hneď jasné, akým štýlom sa bude uberať svadba. Tradičné oznámenia s holúbkami, srdiečkami alebo prepletenými obrúčkami už málokoho nejako zvlášť zaujmú a skončia nakoniec aj tak na dne šuflíka. Čo tak to zobrať z úplneho iného konca a prekvapiť všetkých hostí štýlovým oznámením ladeným do čierna, ktoré rozhodne nebude nikto čakať ? Podľa nás je to, ako sa hovorí, trefa do čierneho. :)

svadba-svadobna-inspiracia-slovensko_1447

Svadobná torta

Žiadna svadba sa veru nezaobíde bez sladkej svadobnej torty. Čierna svadobná torta - tak to tu ešte nebolo.... že vám to však neznie lákavo? Tak sa pozrite, ako jej čierna svedčí!

svadba-svadobna-inspiracia-slovensko_1448

Kvetinová výzdoba

Pri kvetoch sa veľmi čarovať nedá, pretože farby do nich vložila sama príroda a pokiaľ vieme, čiernych kvetov veľa nie je - ak vôbec nejaké existujú. Ak však túžite ostať pri farebnej téme, môžete doplniť vašu kyticu rôznymi listami v odtieňoch tmavohnedej až čiernej alebo zvoliť čiernu stuhu, a tým docieliť želaný efekt.

svadba-svadobna-inspiracia-slovensko_1454

Taaak? Čo hovoríte na čiernu vy? Zdá sa vám až priliš odvážna, alebo vás naopak očarila tak ako nás? Podeľte so svojím názorom s nami v komentári pod článkom.

Krásnu stredu želáme z Perfect Day! :)

*Credits* 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31

Starší článok Novší článok

 

Odporúčame