Perfect Day

Vítame vás. Veríme, že ste posviatočný nástup do práce zvládli so vztýčenou hlavou. Ak nie, pretočte list kalendára na máj. Vidíte to čo my? Prvé dva májové víkendy budú veľmi, ale veľmi pozitívne. Tak hlavu hore! Našli sme malé svetielko nádeje ;-) Aby sme vám začiatok skráteného pracovného týždňa ešte viac spríjemnili, rozhodli sme sa preniesť vás z neútulnej kancelárie do čistej panenskej prírody. Spravte si pohodlie a uvoľnite myseľ, vždy sa nájde čas na krátku pauzičku ;-)

Hrejivé lúče slnka, jemný vánok, vysoká tráva, lúčne kvety a nefalšované zvuky bohato žijúcej prírody. To je rozkvitnutá lúka, to je leto!! Len blázon by si utekal povedať „ÁNO“ niekam na biele pláže Karibiku, keď má priamo pred nosom prekrásnu prírodu, akou sa môžeme pýšiť my. Vyzujte si lodičky, vyhrňte nohavice, dnes vás pozývame na prechádzku zarosenou lúkou. Varovanie: nasledujúca inšpirácia je prudko návyková!

Svadobné šaty

Jednovrstvové, ľahké a splývavé. V hlavnej úlohe hodváb a čipka. Pohodlnosť je na prvom mieste. Ťažké, niekoľkovrstvové šaty s kruhom a vlečkou tu rozhodne nenájdete.

Perfect day, svadba, svadobná inšpirácia_0181Perfect day, svadba, svadobná inšpirácia_0168Perfect day, svadba, svadobná inšpirácia_0184 Perfect day, svadba, svadobná inšpirácia_0175

Vlasy

Vlasy nedbalo vypnuté do rybieho chvosta, zapletené do copu alebo len voľne rozpustené na pleciach. Jemný venček z lúčnych kvetov a lesného ovocia nie je podmienkou, ale dokonalo dotvorí dojem pravej lesnej víly.

Perfect day, svadba, svadobná inšpirácia_0177Perfect day, svadba, svadobná inšpirácia_0178Perfect day, svadba, svadobná inšpirácia_0179Perfect day, svadba, svadobná inšpirácia_0162Perfect day, svadba, svadobná inšpirácia_0176 Svadobná kytica

Lúčne kvety zviazané do kytice špagátom, hodvábnou stuhou alebo len kúskom čipky. Čím nedbalejšie prevedenie, tým presvedčivejšie. Na výrobu lúčnej kytice rozhodne nepotrebujete rady profesionálneho floristu. Vráťte sa do čias letných prázdnin u babičky a nazbierajte si tú najkrajšiu svadobnú kyticu na svete ;-)

Perfect day, svadba, svadobná inšpirácia_0174 Perfect day, svadba, svadobná inšpirácia_0165Sarah Gawler

Lokalita

Ak je vám tento štýl blízky, razom odvolajte všetky luxusné lokality s kryštálovými svietidlami a moderným zariadením. Keď príroda, tak so všetkým všudy! Rozhliadnite sa po lokalitách umiestnených najlepšie priamo v lone prírody. Statky na samote, menšie kaštieliky, malebné kaplnky, stodoly, mlyny, lúky a altánky... všetko je dovolené!

Perfect day, svadba, svadobná inšpirácia_0170

Tak ako? Zregenerované? Dúfame, že aspoň čiastočne áno. Týmto vám prajeme úspešný štart do nového týždňa a "vidíme" sa opäť v piatok!

* Credits *  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28  29  30  31

Starší článok Novší článok