Perfect Day

Aj keď je zima ešte v nedohľadne, treba sa na ňu postupne pripravovať už teraz, zvlášť ak plánujete na prelome rokov váš veľký deň D. Času je však stále dosť, takže žiaden stres, všetko zvládate! Nebojte sa, nie ste na to sami, veď sme tu pre vás. :)

Takže, ak sa práve nachádzate uprostred svadobného plánovania a zasekli ste sa pri pozvánkach, určite sa oplatí teraz zbystriť pozornosť... Urobili sme si totiž menší prieskum a vybrali 33 naozaj úžasných zimno-vianočne ladených svadobných oznámení, z ktorých si každý vyberie to svoje... 

Začneme naozaj decentne, a to s prírodnými oznámeniami so zimnými motívmi, ktoré podľa nás oslovia všetkých, čo plánujú svadbu v rustikálnom štýle. Základ je, ako inak, prírodný papier a potom už stačí popustiť uzdu fantázii a nakombinovať kreslené vzory sobíkov, svetielok, vločiek či lesné motívy napríklad v bielej, čiernej alebo červenej farbe a máte, dá sa povedať, hotovo. Ak si to neviete predstaviť, hoďte očkom na niektorú z fotiek nižšie... :)

Ako ďalšie tu máme svadobné oznámenia, kde sú hlavným akcentom odtiene červenej. Spôsobov, ako môžete zakomponovať červenú, je naozaj veľa. Ak sa neodvážite priveľmi experimentovať, môžete zvoliť neutrálne odtiene oznámenia, ktoré doplníte zaujímavými červenými obálkami. Vám odvážnejším ale radíme siahnuť po výraznej marsale už pri samotnom výbere papiera na svadobné oznámenia... Výsledok stojí za to!

Na čo sa najviac tešíme cez zimu? No predsa na Vianoce... :):):) A čo by to boli za Vianoce bez vianočného stromčeka? My sme sa nechali trochu uniesť a máme tu teraz pre vás hneď niekoľko svadobných oznámení zdobených týmto motívom... Čo na ne hovoríte, páčia sa vám?

Tak ako, bude to červená, alebo zelená? A čo tak oboje? Za nás má táto typicky vianočná kombinácia jednohlasné "áno"! Veď vetvičky sviežozelenej čečiny a charakteristické červené bobuľky patria neodmysliteľne k Vianociam a venček v tejto farebnej kombinácii bude skvelo vystihovať charakter zimnej svadby...

Padá sniežik padá a jemné vločky pomaličky zahaľujú do svojho zimného šatu celú krajinu... Táto vianočná idylka nesmie chýbať dnes ani u nás, a práve preto sme našu poslednú ukážku venovali svadobným oznámeniam zasneženej prírody. Tajomnú atmosféru dotvárajú ešte jemné svetielka a lampášiky, ktoré svietia na cestu k vášmu svadobnému dňu. :)

Taaak, a už tu máme koniec, no v kútike duše dúfame, že sme vás dnes inšpirovali a niektoré z motívov si vyberiete aj pre vaše svadobné oznámenie. :) Určite nám potom dajte vedieť, ako dopadol výber!

My sa s vami však už teraz lúčime a želáme ešte krásny zvyšok týždna. :)

Zdroje: 1 / 33 / 32 / 31 / 30 / 29 / 28 / 27 / 26 / 25 / 24 / 23 / 22 / 21 / 20 / 19 / 18 / 17 / 16 / 15 / 14 / 13 / 12 / 11 / 10 / 9 / 8 / 7 / 6 / 5 / 4 / 3 / 2

Starší článok Novší článok

 

Odporúčame