Perfect Day

Po krátkom dovolenkovom oddychu sme tu konečne opäť pre vás s novými (nielen) svadobnými inšpiráciami. Dúfame, že ste sa na nás tešili, pretože my na vás veľmi :)

Perfect Day, svadba, slovensko, svadobna inspiracia_0046

Keďže horúce letné dni plné slnka a teplôt šplhajúcich sa až k tropickým 40°C sú, zdá sa, za nami, a vystriedalo ich nie práve svadbám lahodiace, daždivé počasie, rozhodli sme sa vám ukázať, že ani taký dážď nemôže váš krásny svadobný deň pokaziť. Práve naopak. Ako sa vraví, všetko zlé je na niečo dobré.. Ak sa na svadbe rozprší, nevešajte hlavu - obujte si farebné gumáky, schúľte sa obaja pod jeden dáždnik a nasaďte úsmev - z neba vám totiž prší šťastie :)

Perfect Day, svadba, slovensko, svadobna inspiracia_0036Hoci niekomu sa upršaný svadobný deň môže zdať ako katastrofa, šikovný svadobný fotograf vám vďaka mokrej kulise bude vedieť spraviť originálne fotky plné romantiky v štýle "len my dvaja sme dôležití a všetko ostatné okolo nás je nepodstatné".

Perfect Day, svadba, slovensko, svadobna inspiracia_0035Ak sa na svadbe rozprší a dúha je v nedohľadne, nedajte sa šedivou oblohou odradiť. Farbu vašej svadbe dodajú dáždniky a veselé gumáky. A dobrou správou tiež je, že otlaky vám v takejto obuvi určite nehrozia :)

Perfect Day, svadba, slovensko, svadobna inspiracia_0049Perfect Day, svadba, slovensko, svadobna inspiracia_0034

Niekto to má rád prosto elegantne.. a to za každého počasia. Nemusíte hneď moknúť ak sa vám farebné dáždniky zdajú byť infantilné a pripomínajú vám skôr lentilky. Pred neúprosným dažďom vás zachráni aj takýto priesvitný dáždnik. Jeho ďalšou výhodou je, že vás bude pod ním krásne vidno ;)

Perfect Day, svadba, slovensko, svadobna inspiracia_0042

Ak už dopredu tušíte, že sa na svadbe môže niečo "nečakané" zomlieť, radšej sa na to vopred pripravte.

Perfect Day, svadba, slovensko, svadobna inspiracia_0030

Či už len tak "kropká" alebo to vyzerá na lejak desaťročia, určite sa vám oplatí vystrčiť nos z pohodlia svadobnej sály. Odmenou vám možno budú aj takéto krásne a originálne fotografie :)

Perfect Day, svadba, slovensko, svadobna inspiracia_0038Perfect Day, svadba, slovensko, svadobna inspiracia_0037

Nemusí to však byť len o vás dvoch. Vytiahnite von aj svadobných hostí!

Perfect Day, svadba, slovensko, svadobna inspiracia_0045Perfect Day, svadba, slovensko, svadobna inspiracia_0043

A čo tak zahrať sa s odrazmi v pouličných mlákach?

Perfect Day, svadba, slovensko, svadobna inspiracia_0029

A nezabudnite - váš svadobný deň je predovšetkým o láske a zábave. Tak si ho patrične užívajte, nech by z neba hoci aj fúriky padali :)

Perfect Day, svadba, slovensko, svadobna inspiracia_0040

Perfect Day, svadba, slovensko, svadobna inspiracia_0041

Na záver máme pre vás nevšedný tip:) Ak vás dátum svadby už vopred predurčuje k romantike pod dáždnikom, neváhajte si z hostí spraviť malý žart - namiesto nudných svadobných pozorností pre hostí im darujte niečo originálne a veľmi praktické - pekný dáždnik. Ani si neviete predstaviť, ako to vo váš šťastný deň ocenia ;)

Perfect Day, svadba, slovensko, svadobna inspiracia_0033 Ak sa vám náš prvý podovolenkový post páčil, nezabudnite mu dať LIKE na našom FB. A ak pripíšete, čo sa vám páčilo najviac, budeme len rady. A nezabudnite, už v piatok sme tu zaseeee! :)

*Credits* 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31

Starší článok Novší článok

 

Odporúčame