Perfect Day
Dnešná inšpirácia bude z kategórie Krása, ale to už ste si asi podľa nadpisu stihli všimnúť. Ako prvé sme sa rozhodli venovať možno niečomu nie úplne tradičnému a to krátkym vlasom. Keď človek vidí obrázky neviest, či už v časopisoch, na reálnych fotografiách alebo vo filmoch, väčšina neviest má účes vytvorený z obrovskej hrivy dlhých vlasov a buďme k sebe úprimné, niekedy aj z veľkého množstva príčeskov (nie že by sme tu v Perfect Day mali niečo proti príčeskom alebo predlžovaniu vlasov). Čo ale robiť, ak nie ste vlastníkom ukážkových, dlhých, zdravých kadier? No v prvom rade, neprestávajte čítať:) Dúfame, že vás náš výber svadobných účesov z krátkych vlasov inšpiruje a nájdete si nejaký, ktorý sa bude hodiť vášmu štýlu a dĺžke vlasov.

Začíname s polodlhými, väčšinou bobmi, jemne natočenými ozdobenými rôznymi vlasovými doplnkami, čelenkami a sponkami s kvetmi z tule a šifónu, ale aj reálnymi kvetinovými korunami, mašľou alebo mini závojom.

svadobna inspiracia, svadba, vlasy, kratke-102svadobna inspiracia, svadba, vlasy, kratke-103svadobna inspiracia, svadba, vlasy, kratke-104 svadobna inspiracia, svadba, vlasy, kratke-101

Máte krátke vlasy a ofinu do rovna? Žiaden problém. Natočte vlasy pre rozkošne rozverný vzhľad, vyžehlite ich dorovna alebo jemne podkrúťte konce a ozdobte doplnkami.

svadobna inspiracia, svadba, vlasy, kratke-105

Ste jednou z mála odvážnych žien, ktoré majú vlasy úúúúplne na krátko? V prvom rade klobúk dolu, obdivujeme vašu odvahu a štýl. Krátke vlasy nechajú vás a vaše svadobné šaty vyniknúť v celej svojej kráse. Dodajte im textúru pomocou vosku, môžete ich aj jemne natočit, hlavne v okolí tváre a pre zjemnenie vzhľadu prípadne vytvorenie glamour looku pridajte jemnú čelenku.

svadobna inspiracia, svadba, vlasy, kratke-106

Krátke vlasy sú ako stvorené pre takzvaný "vintage look", čiže vzhľad z minulých období. Zožente si ozdoby z 20tych rokov a vyzerajte akoby ste vystúpili z plátna z filmu Great Gatsby, alebo si nechajte vytvorit skôr rock'n'roll štýl, ktorý sa vynikajúco hodí ku krátkym svadobným šatám.

svadobna inspiracia, svadba, vlasy, kratke-107

Čo ak nechcete žiadne ozdoby, čelenky, kvety? Máte rady simplicitu? Trváte na tom, že v jednoduchosti je krása? Jeden z nasledujúcich účesov je v tom prípade presne pre vás.

svadobna inspiracia, svadba, vlasy, kratke-108svadobna inspiracia, svadba, vlasy, kratke-109

 * Credits * 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24

Starší článok Novší článok

 

Odporúčame