Perfect Day

Čo sa týka vlasov, viete čo je najviac trendy? No predsa zdravé a krásne vlasy! Tento trend sa rokmi nemení a vládne po celom svete. Ak patríte medzi šťastné ženy, ktorým sudička nadelila do vienka bohatú hrivu zdravých vlasov, úprimne gratulujeme! V tomto prípade je dnešná inšpirácia venovaná práve vám. My ostatné sa čo najskôr zveríme do rúk odborníka, ktorý nám poradí správnu starostlivosť o náš konkrétny typ vlasov, "predpíše" vhodnú vlasovú kozmetiku a dopraje našim vlasom ozdravujúci, regeneračný vlasový zábal. A potom... potom to na vás vybalíme :-D Leto je za rohom, nie je čas na prázdne slová, treba konať! So zdravými vlasmi je aj ten najjednoduchší svadobný účes dokonalý. Aj keby išlo "iba" o rozpustené vlasy. Dnešnú inšpiráciu vezmeme pekne zľahka, voľne a neviazane... Neveríte? Presvedčte sa!

Perfect day, svadba, svadobná inšpirácia_0223

Perfect day, svadba, svadobná inšpirácia_0213Perfect day, svadba, svadobná inšpirácia_0225Perfect day, svadba, svadobná inšpirácia_0224Perfect day, svadba, svadobná inšpirácia_0226Perfect day, svadba, svadobná inšpirácia_0217Perfect day, svadba, svadobná inšpirácia_0210Perfect day, svadba, svadobná inšpirácia_0211Perfect day, svadba, svadobná inšpirácia_0222Perfect day, svadba, svadobná inšpirácia_0214Perfect day, svadba, svadobná inšpirácia_0218

Už viete, prečo sú zdravé vlasy považované za korunu krásy? Pretože dokonalý účes tvoria dokonalé vlasy... a nie príčesky, výstuže a bohato natupírované, pevne zalakované útvary podivných tvarov. Rovné vlasy navlniť, vlnité vyžehliť, oživiť kvetmi, štrasovými stuhami, vlasovými šperkami či krajkami a svadobný účes je na svete. Aké jednoduché!

Ak už ste, alebo nie ste, tohtoročné nevesty, vlasy sú korunou krásy každej z nás. Odhoďte čapice, šiltovky, klobúky... a oblečte si žiarivé vlasy každý deň ;-)

Prajeme vám úspešný zvyšok týždňa a tešíme sa na vás opäť v stredu.

* Credits *  1  2  3  4  5  6  7-8  9  10  11  12  13-14  15  16  17  18  19  20  21  22 23

Starší článok Novší článok

 

Odporúčame