Perfect Day

Ani sme sa nenazdali a september klope na dvere. My, obyčajní ľudia, skláňame hlavu a smútime za letom. Ešteže sú medzi nami septembrové nevesty, ktoré v týchto chvíľach výskajú od radosti. Dočkali ste sa! A my vám zo srdca závidíme. Babie leto, poletujúce lístie, posledné teplé lúče slnka, ktoré doslova hladia, prekrásne farby jesene. Naozaj je čo závidieť!!!

Pravdepodobne ste celé leto pracovali na príprave svadby. Máte zarezervovanú sálu, fotografa, DJ-a, kameramana, kaderníka, vizážistu, rozposlané svadobné tlačoviny a oddegustované svadobné menu. Vo vzduchu ostáva už len otázka svadobného make-upu, účesu a... nezabudli ste na manikúru?

Často pozeráme svadobné fotografie. Sú pre nás a našu prácu veľmi inšpiratívne. Nevieme sa vynadívať na tie prekrásne svadobné šaty, doplnky, účesy, topánky a miesta, kde sa s partnerom fotíte. Všímame si aj tie najmenšie detaily. Dokonca aj nevestinu svadobnú manikúru. Podľa nášho prieskumu 80% neviest dáva prednosť francúzskej manikúre, prípadne ju dotvoria rôznymi ozdôbkami, kamienkami, ornamentmi... Iba malé percento ide do niečoho iného, napríklad do odvážnej červenej. Týmto nevestám vždy tlieskame! Je to veľmi osviežujúce. Nie žeby sme proti francúzskej manikúre niečo mali, je nenápadná, jednoduchá, vkusná.. (pokiaľ ju „nezabijete“ lacno vyzerajúcimi trblietkami alebo inými blyšťavými aplikáciami). Ale nie je to už NUDA?  Nevesta s francúzskou manikúrou nám už nevyrazí dych ako pred 10 rokmi. Evokuje nám skôr nedostatok nevestinej fantázie alebo slabú  kreativitu jej manikérky.

Rozmýšľali sme, ako pomôcť nevestám pri voľbe svadobnej manikúry. Dôležitá zostáva jemnosť, jednoduchosť, a aby manikúra nerušila hlavnú rolu svadobných šiat. Vaše nechty by nemali svadobčanom svietiť do očí, mali by byť v súlade s vašimi šatami, doplnkami a make-upom. Manikúra by mala podčiarknuť už vypovedané.

Rozhodne odporúčame púdrové odtiene ružovej, béžovej, fialovej či dokonca dymovej hnedej. Sú to presne tie farby, ktoré v prvom rade nechajú vyniknúť vaše prekrásne svadobné šaty a doplnky, no zároveň nadchnú milovníkov módy a najnovších svadobných trendov. Ak nie ste zrovna milovníčkou minimalizmu, vkusnou aplikáciou zlatých či strieborných trblietok dosiahnete požadovaný glanz. Majte však na pamäti staré známe „menej je niekedy viac“.

Pre nežné nevesty, ktoré sa najlepšie cítia prirodzene, odporúčame jemnú telovú farbu. Prosím, zabudnite na klasickú francúzsku manikúru s neprirodzenou bielou špičkou. Poďme ju troška zjemniť. Táto manikúra je 100% natur a váš diamant pri nej bude svietiť ako zapadajúce slnko nad hladinou atlantiku. Nik ho neprehliadne :-)

Perfect day, svadba, svadobná inšpirácia_0028

Ak by sme mali v ruke hodnotiace tabuľky od 1 do 10, desiatku by sme vytiahli práve pre odtiene béžovej farby. Pre nás sú maximálne IN. Nenápadné, prirodzené, ženské a trendy. Hodia sa ku každej svadobnej kytici. Aby to nebola „nuda“, osviežiť sa dajú jemnými aplikáciami.

Perfect day, svadba, svadobná inšpirácia_0029

Ak milujete pivonky, ruže, či iné kvety ružových odtieňov, určite by sme zvolili pastelové odtiene ružovej či ružovo-fialovej farby. Pôsobia veľmi dievčensky, mlado a hravo.

Perfect day, svadba, svadobná inšpirácia_0034

Milovníčky trblietok a glamour štýlu (dúfame že) potešíme nasledovnou inšpiráciou. Táto manikúra nadchla dokonca i mňa, a to som rodený minimalista :-D

Perfect day, svadba, svadobná inšpirácia_0035

Aby sme vás tu neohurovali len inšpiračnými obrázkami z internetu, dáme vám aj reálny návod ako na to. Pohľadali sme pre vás laky na nechty v (našich) odporúčaných odtieňoch. Priznáme sa, že sme boli veľmi milo prekvapené, že takmer všetky značky mali veľmi širokú paletu krásnych farieb. A to bez rozdielu, či išlo o luxusné alebo bežne cenovo dostupné kozmetické značky. Jednoznačne je z čoho vyberať! Prajeme vám šťastnú ruku pri výbere  :-)Perfect day, svadba, svadobná inšpirácia_0033

* Credits *  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21

Starší článok Novší článok

 

Odporúčame