Perfect Day

Ani sme sa nenazdali a opäť tu máme ďalší víkend predo dvermi. Kým však všetci zaklapneme pracovné notebooky a rozbehneme sa vychutnávať si sladké ničnerobenie, máme tu pre vás ešte dnešný článoček, ktorý sme venovali výlučne našim sladkým chuťovým pohárikom. 

Áno, áno... vieme, že u vás frčia hlavne nahé alebo polonahé torty s ovocím alebo kvetmi, no na dnes sme si pre vás pripravili malý výber svadobných tort, ktoré vás svojou originalitou, dúfame, rovnako oslnia... každá z nich je totiž ozdobená v štýle skvostných žiarivých kryštálov. Tento spôsob zdobenia je momentálne veľmi trendy a prvé lastovičky sa objavujú už aj u nás na Slovensku. Či už zvolíte jednoduchý biely podklad s dominantným kryštálom, alebo siahnete po prepracovanom mramorovom fondánovom podklade, necháme na vás, avšak koľko kryštálov, toľko možností farebného prevedenia svadobnej torty. 

Napokon, necháme namiesto slov prehovoriť obrázky... poďme sa teda spolu pokochať tou nádherou!

Táák, a to už bola posledná tortička pre dnešok. Dúfame, že ste si toto naše virtuálne ochutnávanie dnes s nami užili a ostanete nám verní aj budúci týždeň.

Už po víkende sme tu opäť aj so sviežou svadobnou inšpiráciou. :) Majte sa krásne! 

Zdroje: 1 / 2 / 3 / 4 / 5 / 6 / 7 / 8 / 9 / 10 / 11 / 12 / 13 / 14 / 15 / 16 / 17 / 18 / 19 / 20 / 21 / 22 / 23 / 24 / 25 / 26 / 27 / 28 / 29

Starší článok Novší článok

 

Odporúčame