Perfect Day

V dnešnej kvetinovej inšpirácii sa zameriavame na sukulenty. Aj napriek tomu, že veľa ľudí ich o nich nepremýšľa ako o svadobných kvetoch, dá sa s nimi vyčarovať veľa. Sukulenty sa takisto dajú pomerne jednoducho vypestovať doma, či už v záhradke, alebo v byte, nie sú extrémne náročné, takže vám nič nebráni vypestovať ich celú kopu a vyzdobiť s nimi celú svadobnú hostinu. Nezabudnite na to, že sa dajú zohnať v rozličných tvaroch, veľkostiach a aj odtieňoch, takže máte pomerne veľa možností. Bez vody a v horúčavách vydržia veľmi dlho, takže sa nemusíte báť, že vaša kvetinová výzdoba bude do večera zvädnutá. Jediné na čo treba dbať je, že väčšina sukulentov je dosť delikátna a jemná, pomerne ľahko sa polámu, takže k nim treba pristupovať s určitou jemnosťou. Poďme sa spoločne pozrieť na nejaké nápady ako ich použiť. 

Mňa osobne by napríklad určite nikdy nenapadlo použiť ich do vlasov, ale po tom čo som našla tento obrázok, táto myšlienka sa mi veľmi páči.

Svadobna inspiracia sukulenty_0001 V svadobných kyticiach zmiešané s inými druhmi kvetov vyzerajú sukulenty absolútne fantasticky.

Svadobna inspiracia sukulenty_0002Ak sú sukulenty vaše obľúbené kvety, dajte ich všade! Aj na pozvánky, aj na pierko, aj na tortu, alebo nimi vyzdobte stoličky, vyrobte z nich menovky a čísla stolov, kreativite sa medze nekladú.  

Svadobna inspiracia sukulenty_0004Svadobna inspiracia sukulenty_0003Svadobna inspiracia sukulenty_0005Svadobna inspiracia sukulenty_0006* Credits * 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13

Starší článok Novší článok

 

Odporúčame