Perfect Day

A máme po prázdninách :( Smelo vykročme na nie práve najobľúbenejší pondelok, prvý školský deň či opäť po dovolenkách do reality. My ale veríme, že vám ho teda vylepšíme dnešnou svadobnou inšpiráciou, ktorá sa bude niesť v znamení krásnych farieb a podmanivej vône. Pripravili sme si pre vás totiž sviežu kvetinovú inšpiráciu v podobne asymetrických svadobných kytíc, ktoré si jednoducho zamilujete.

Okrúhle biedermeierky, vysoké či kaskádové svadobné kytice sú samozrejme veľmi krásne, ale vidíme ich už takmer u každej nevesty na Slovensku. Ak však patríte tak ako my k ľuďom, čo sa radi odlišujú a robia veci inak, tak zabudnite na pevne zviazanú symetrickú kyticu, kde každý kvet má presne stanovené miesto, a odvážte sa vyskúšať niečo nové a neokukané.

Popuste uzdu vašej fantázií a pohrajte sa s výberom kvetov. O čo viac bude nezvyčajný o to viac bude kytica zaujímavá:) Siahnite po neobvyklých kombináciách záhradných, poľných alebo exotických kvetov. Doplňte ich o stuhy, o perie, rôzne sfarbené listy, sukulenty, makovice, citrusové, lesné či iné plody. Doprajte kvetom a listom vo vašej kytici voľnosť a nebojte sa nechať niektorý z nich akoby ledabolo vytŕčať z kytice. Práve v tom je to čaro, že kytica pôsobí chaoticky, ale zároveň usporiadane. Zdanie však môže klamať a verte, že za každou z týchto svadobných kytíc je kus práce skúsených floristov. Nespoliehajte sa teda na svoje sily o 5 minút 12 a radšej sa zverte do rúk našich skvelých dodávateľov Flover, Biely Ateliér, Ateliér Papaver, Wolfert, Flordeluxe, či Štýlové kvety.

Či už to bude nežná biela, romantická ružová, sladká marhuľová alebo skôr veselá žltá, či elegantná pastelová modrá, závisí samozrejme od vašej povahy, osobnej preferencie, či farebnej kompozície vašej svadby. Nemusíte nutne ostať pri pastelových farbách (ako to býva často zvykom). Ak máte radšej tmavé farby, možno vás osloví práve farba roka - zvodná marsala alebo tajomná fialová. Dôležité je si nájsť práve TÚ, ktorá vás bude naviac vystihovať.

Tak sa pohodlne usaďte, doprajte si dobrú kávičku a pozrite sa spolu s nami na našu malú ukážku hravých kytíc bez prísnej symetrie:)

svadba, svadobna inspiracia, slovensko,_0198 svadba, svadobna inspiracia, slovensko,_0201svadba, svadobna inspiracia, slovensko,_0200 svadba, svadobna inspiracia, slovensko,_0214 Christina McNeill svadba, svadobna inspiracia, slovensko,_0203svadba, svadobna inspiracia, slovensko,_0204svadba, svadobna inspiracia, slovensko,_0205 svadba, svadobna inspiracia, slovensko,_0216 svadba, svadobna inspiracia, slovensko,_0218 svadba, svadobna inspiracia, slovensko,_0208 svadba, svadobna inspiracia, slovensko,_0209 svadba, svadobna inspiracia, slovensko,_0210

Našli ste si TÚ svoju? Ktorá to je? Biela, marhuľová, farebná či pastelová modrá? Dajte nám o nej vedieť v komentári pod článkom.

Prajeme vám krásny týždeň plný pohody a úsmevu, no a už v stredu sa môžte tešiť na ďalšiu bohatú dávku inšpirácie od vašich dievčat z Perfect Day:)

*Credits* 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30

Starší článok Novší článok

 

Odporúčame