Perfect Day

Áno, áno priznávame sa bez nátlaku a dobrovoľne, že sme vás družičky dlhšie zanedbávali. Konečne preto nadišiel čas, aby sme to  napravili a tak sme sa rozhodli venovať dnešný článok práve vám! Spozornieť by však mali aj všetky budúce nevesty, pretože doplnok, o ktorom dnes  bude reč, by mal pochádzať práve z vašej tvorivej dieľne (alebo zo šikovných rúk vašej floristky) :)

Kvetinové náramky pre družičky (angl. bridesmaids corsage) sú, ako o chvíľu uvidíte, malé kytičky kvetov, ktoré sa pripevnia stuhou alebo perlovým náramkom o ruku družičky, ale v niektorých krajinách ich dokonca nosia aj svadobné mamy. Majú dlhú históriu siahajúcu až do Viktoránskej éry, no nám všetkým sa zrejme spájajú viac s americkými proms, kde ich mladé dievčatá dostávajú ako darček od svojho mužského doprovodu.

Momentálne zažíva tento voňavý doplnok opätovný comeback v svadobnej sfére. Kvetinové náramky sú nielen dokonalou alternatívou k tradičným kytičkám pre družičky, ale zároveň aj skvelým zjednocujúcim doplnkom, pokiaľ vaše družičky nebudú mať oblečené rovnaké šaty. Všetkým tak bude jasné, že sú to ONY - vaše najlepšie kamarátky a spriaznené duše:)

Tak ako svadobné pierko pre vášho drahého (článok nájdete tu), by mali byť aj kvetinové náramky pre družičky farebne a štýlovo zladené s vašou svadobnou kyticou. Najlepšie je si ich preto objednať u rovnakého kvetinárstva. Ak ste si ešte stále nevybrali to vaše, navštívte našu sekciu "Koho odporúčame", kde vám ponúkame hneď niekoľko šikovných dodávateľov, ktorí zrealizujú všetky vaše predstavy k dokonalej spokojnosti. Pokiaľ však patríte k vyznávačom "DIY štýlu", môžete sa pokúsiť o ich výrobu aj samy. Niekoľko tutoriálov, ktoré vám ukážu ako na to, nájdete na: Bridal Musings, Project Weddings, Marta Stewart alebo na The Brides Cafe. Nebojte sa pritom odviazať! Namiesto živých kvetov môžete použiť aj umelé, látkové alebo papierové. Či už zvolíte jeden dominantný kvet, alebo niekoľko menších, je na vás. Pokojne však zapojte aj rôzne perá, lesné plody, zeleň, šperky, stuhy, čipku - skrátka čokoľvek, čo vám pripadá zaujímavé alebo niečim vystihuje práve tú kamarátku, ktorá ho bude nosiť počas vášho veľkého dňa:)

No ale už sme sa až príliš rozhovorili, takže sa teraz odmlčíme a necháme vás  nerušene si vychutnať náš malý výber kvetinových náramkov pre vaše družičky. Užite si to!

svadba, svadobna inspiracia, slovensko,_0533

svadba, svadobna inspiracia, slovensko,_0531svadba, svadobna inspiracia, slovensko,_0524svadba, svadobna inspiracia, slovensko,_0522

svadba, svadobna inspiracia, slovensko,_0532

svadba, svadobna inspiracia, slovensko,_0530svadba, svadobna inspiracia, slovensko,_0529

svadba, svadobna inspiracia, slovensko,_0528

svadba, svadobna inspiracia, slovensko,_0525

svadba, svadobna inspiracia, slovensko,_0536

A viete čo je na týchto náramkoch ešte príjemné? Dajú sa vysušiť a vaše družičky si ich môžu nechať ako pamiatku na váš veľký deň.  Super!

No a ktorý to teda bude? S pivonkami, ružami, dáliami, či ten gypsomilkový? Alebo radšej nejaký so sukulentami? Dajte nám  vedieť v komentári pod článkom. Prajeme vám ešte krásny pondelok a príjemný týždeň plný úsmevu a pohody:)

*Credits* 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30

Starší článok Novší článok

 

Odporúčame