Perfect Day
Ani sme sa nenazdali a máme ho tu zas. Že koho? No predsa svätého Valentína. Áno priatelia, ak správne počítame, od sviatku všetkých zaľúbených nás delia už len dva dni:) A keďže vás naprosto zbožňujeme, rozhodli sme sa vám čakanie na tento deň spríjemniť. Pýtate sa ako? No ako inak než súťažou:) V tej dnešnej máme tri ceny:
  1. Úžasný svadobný časopis You & Me od Originální Svadba (v hodnote €8)
  2. Nádherný svadobný strom od Svadobný strom (v hodnote €69)
  3. Romantické Len my... fotenie od Inspired By Love (v hodnote €180)
perfect day, svadba, slovensko, svadobna inspiracia, valentin 2016_0011 Predtým než si povieme ako sa zapojiť, pripomeňme si zopár fotiek z Len my... fotenia Lucky a Jozefa, výhercov minuloročnej Valentínskej súťaže :) Ak chcete vidieť viac fotiek určite mrknite sem. Inspired By love, fotograf slovensko, len my, rande, predsvadobne fotenie, Jozef a Lucia_0001Inspired By love, fotograf slovensko, len my, rande, predsvadobne fotenie, Jozef a Lucia_0002Inspired By love, fotograf slovensko, len my, rande, predsvadobne fotenie, Jozef a Lucia_0008Inspired By love, fotograf slovensko, len my, rande, predsvadobne fotenie, Jozef a Lucia_0012Inspired By love, fotograf slovensko, len my, rande, predsvadobne fotenie, Jozef a Lucia_0014Inspired By love, fotograf slovensko, len my, rande, predsvadobne fotenie, Jozef a Lucia_0015Inspired By love, fotograf slovensko, len my, rande, predsvadobne fotenie, Jozef a Lucia_0017 Ako na to? Súťažiť budeme výlučne cez náš Facebook. Vašou úlohou bude v komentároch na FB pod postom o tomto článku dokončiť vetu: Láska je ......  Do komentára takisto napíšte, o ktorú z cien máte záujem.
Následne zapojte svojich kamošov, známych a rodinu, pretože cenu vyhrá práve ten z vás, ktorého komentár má najväčší počet lajkov:)
Súťažíme až do nedele do polnoci:) Takže hor sa do toho!!!!! Držíme palce všetkým zúčastneným a zároveň želáme krásny víkend a užite Valentína :)
Starší článok Novší článok

 

Odporúčame