Perfect Day

Konečne nastal ten čas. Čas, kedy sa s vami môžeme podeliť o nádherné fotografie z editoriálu, ktorý sme plánovali, organizovali a fotili v auguste minulého roku v rozprávkových priestoroch Kaštieľa Holíč.

Toto fotenie bolo súčasťou workshopu Inspired By Love a sme nesmierne rady, že sa nám podarilo dať dokopy tím fantastických a úžasne talentovaných ľudí (mená všetkých nájdete na konci článku), ktorí do bodky splnili naše predstavy a želania a len vďaka nim sme boli schopné dať dokopy takúto krásu, ktorú vám dnes predstavujeme.

Soňa z Inspired By Love o lokalite, inšpirácii a fotení: "Keď som začala hľadať potenciálne lokality na fotenia počas môjho prvého workshopu, náhodne som niekde na webe zakopla o fotografiu nádherného schodiska z Kaštieľa Holíč. Bola to láska na prvý pohľad, vedela som, že v tomto priestore musím fotiť. Po osobnej návšteve a dohodnutí podmienok s vedením mesta Holíč, ktorému týmto veľmi pekne ďakujem za ústretovosť a pomoc, som sa skontaktovala so stylistkou Ciarou, ktorá bola takisto priestorom nadšená a začali sme plánovať. Chceli sme, aby vynikla neskutočná atmosféra, ktorú Kaštieľ Holíč vyžaruje a preto sme zvolili veľmi jednoduchú výzdobu a fotila som výlučne na film. Až po fotení Ciara zistila, že kaštieľ bol kedysi letným sídlom Marie Antoinetty, čo len prispieva k jedinečnej atmosfére tohoto miesta." 

Soňa je momentálne v procese plánovania ďaľšieho workshopu, takže ak by ste chceli viac info, stačí napísať email na sona@inspiredbylove.co.

Vedeli ste, že v kaplnke tohoto kaštieľa môžete mať svoj svadobný obrad?!!?!? Po objednaní termínu a zaplatení malého poplatku, si takisto v priestoroch kaštieľa môžete nechať urobiť svoje svadobné portréty vaším svadobným fotografom. Úžasné!!! Je veľká škoda, že takýto nádherný priestor bohužial neuveriteľne chátra a je len otázne ako dlho bude vôbec prístupný verejnosti. My sme robili, čo sa dalo, aby sme ho predstavili svetu:) Tento editoriál bol uverejnený aj na rakúskom svadobnom blogu Hochzeitsguide a dúfame, že účastníkom workshopu sa ho takisto podarí uverejniť a ukázať, čo u nás na Slovensku dokážeme, aj v ďaľších kútoch sveta.

No a teraz už hor sa do pozerania na tú všetku krásu:) Pekný začiatok týždňa!

svadba, svadobna inspiracia, slovensko, Kastiel Holic, editorial, Inspired By Love_0001svadba, svadobna inspiracia, slovensko, Kastiel Holic, editorial, Inspired By Love_0002svadba, svadobna inspiracia, slovensko, Kastiel Holic, editorial, Inspired By Love_0003svadba, svadobna inspiracia, slovensko, Kastiel Holic, editorial, Inspired By Love_0004svadba, svadobna inspiracia, slovensko, Kastiel Holic, editorial, Inspired By Love_0005svadba, svadobna inspiracia, slovensko, Kastiel Holic, editorial, Inspired By Love_0006svadba, svadobna inspiracia, slovensko, Kastiel Holic, editorial, Inspired By Love_0007svadba, svadobna inspiracia, slovensko, Kastiel Holic, editorial, Inspired By Love_0008svadba, svadobna inspiracia, slovensko, Kastiel Holic, editorial, Inspired By Love_0009svadba, svadobna inspiracia, slovensko, Kastiel Holic, editorial, Inspired By Love_0010svadba, svadobna inspiracia, slovensko, Kastiel Holic, editorial, Inspired By Love_0011svadba, svadobna inspiracia, slovensko, Kastiel Holic, editorial, Inspired By Love_0012svadba, svadobna inspiracia, slovensko, Kastiel Holic, editorial, Inspired By Love_0013svadba, svadobna inspiracia, slovensko, Kastiel Holic, editorial, Inspired By Love_0014svadba, svadobna inspiracia, slovensko, Kastiel Holic, editorial, Inspired By Love_0015svadba, svadobna inspiracia, slovensko, Kastiel Holic, editorial, Inspired By Love_0016svadba, svadobna inspiracia, slovensko, Kastiel Holic, editorial, Inspired By Love_0017svadba, svadobna inspiracia, slovensko, Kastiel Holic, editorial, Inspired By Love_0018svadba, svadobna inspiracia, slovensko, Kastiel Holic, editorial, Inspired By Love_0019svadba, svadobna inspiracia, slovensko, Kastiel Holic, editorial, Inspired By Love_0020svadba, svadobna inspiracia, slovensko, Kastiel Holic, editorial, Inspired By Love_0021svadba, svadobna inspiracia, slovensko, Kastiel Holic, editorial, Inspired By Love_0022svadba, svadobna inspiracia, slovensko, Kastiel Holic, editorial, Inspired By Love_0023svadba, svadobna inspiracia, slovensko, Kastiel Holic, editorial, Inspired By Love_0024svadba, svadobna inspiracia, slovensko, Kastiel Holic, editorial, Inspired By Love_0025svadba, svadobna inspiracia, slovensko, Kastiel Holic, editorial, Inspired By Love_0026

Fotograf – Soňa, Inspired By Love / Plán - Perfect Day / Design a styling – Ciara O'Halloran / Lokalita – Kaštiel Holíč  / Kvety – Wolfert /  Props, stolička, svietniky - Ponk Rentals/ Šaty – Patrick Casey / Oblek - H&M / Stuhy - Silk&Willow / Makeup - Ľubica Orolínová / Vlasy - Boris Bordács / Model, modelka - Tibor, Zuzana S, Mix Model Management

Starší článok Novší článok

 

Odporúčame