Perfect Day

Hádajte aký deň máme v nedeľu? No predsa svätého Valentína! Mnohí síce považujú tento sviatok za čisto komerčný ťah zo strany obchodníkov ako z nás vydolovať nejaké eurá navyše, avšak na druhej strane nám tento deň dáva úžasnú príležitosť na emotívne vyznania a vzájomne obdárovávanie sa s ľudmi ktorých milujeme, či už je to vaša láska, najlepšia kamarátka, mama, babka, otec, dedko alebo niekto, kto do koho ste tajne zaľúbená/ý... No a keďže nám ostávajú už iba štyri dni,  rozhodli sme sa vám dnes priniesť last minute inšpiráciu na 14 valentínskych darčekov pre ŇU a pre NEHO.

perfect day, svadba, slovensko, svadobna inspiracia, valentin 2016_0001 Pre ŇU

Muži si často lámu hlavu nad tým, čím nám na Valentína ulahodiť. Údajne sme vraj veľmi náročné:D Tak to síce sme, nebudeme zapierať, ale napriek tomu existuje niekoľko vecí, ktoré nás dokážu vždy veľmi potešiť. Tu je 7 tipov, ktorými sa  Valentína radi necháme obdarovať.

1. Šaty ako pre princeznú Ruku na srdce, ktorú z nás by nepotešilo, kebyže si nájde krásne šaty na večer položené na posteli s nejakým romantickým odkazom od nášho milovaného? Ideálne s pozvánkou na romantickú večeru pri sviečkach, na ktorú si ich rovno oblečieme. Áno, áno presne tak ako to býva zvykom v amerických romantických komédiách. Nie každý to však zvládne s výberom, takže pokojne postačí aj darčeková poukážka do obľúbeného obchodu:)

2. Parfém Klasika ale prečo nie? Pokiaľ je to práve parfém, po ktorom vaše srde už dlhú dobu piští, bude to trefa do čierneho. Vyskúšali ste už Channel Chance alebo Mademoiselle? Oba voňajú božsky! Ďalším horúcim tipom našej redakcie je Gucci Bamboo, odskúšaný na vlastnej koži a je fantastickýýýý :) Objavili sme však zoznam tých najlepších vôni pre nadchádzajúcu jar, ktorý stojí za bližšie preskúmanie. Mrknite naň tu.perfect day, svadba, slovensko, svadobna inspiracia, valentin 2016_0002

3. DIY darček Ručne vyrobený darček nikdy nesklame a hlavne ak je zároveň aj praktický. Super ľahký tutorial na rôznofarebnú rozpustnú soľ do kúpeľa nájdete tu alebo na malý ohrievač rúk v tvare srdiečka tu:)

4. Umelecké dielo A čo tak originálny darček v podobe zaujímavého obrazu, ktorý by sa bude hrdo vynímať na práve tej voľnej stene nad posteľou alebo nad stolom? Pokiaľ to má byť niečo naozaj extra, tak určite omrknite prácu slovenskej maliarky zameranej na sexi fantasy obrazy žien (už z tohto popisu vyplýva, že jej obrazy potešia určite aj pánov:). Nájdete ju na webe pod názvom Hula.

perfect day, svadba, slovensko, svadobna inspiracia, valentin 2016_0004

5. Kurz pečenia/líčenia Máme radi, keď sa môžeme naučiť niečo nové a keď je učenie zároveň zábavné. Pokiaľ teda má vaša drahá rada pečenie, alebo sa túži už dlhšie zdokonaliť v líčení, určite ju potešte kurzom na pečenie macaroniek u Sweet manufacture alebo kurzom líčenia u Make-up Studio Profesional Make up.

6. Nezabudnuteľný zážitok Pre každého je zážitok niečo iné. Môžu to byť lístky do SND , alebo darčekový poukaz na niektorý z adrenalínových zážitkov,ktoré ponúka táto stránka. Takisto to môže byť fotenie. Len my ... fotenie od Inspired By Love je takisto fantastický zážitok pre oboch. Výber už necháme na vás....

7. Trochu relaxu Najkrajším darčekom je určite pre nás ženy však čas, ktorý sa s nami rozhodnú tráviť naši drahí. Ešte lepšie je, keď si pritom aj oddýchneme. Vezmite teda svoju lásku na wellness, kde sa obaja dokonale zregenerujete. Pokiaľ už máte na Slovensku všetko obchodené, určite vyskúšajte kúpele v Burgenlande,ktoré sú top kvalita.

perfect day, svadba, slovensko, svadobna inspiracia, valentin 2016_0006 PRE NEHO

Vymyslieť vhodný darček vášmu drahému či už k Valentínovi, alebo v podstate k akémukoľvek sviatku je riadna fuška a treba pritom naozaj zapojiť naplno mozgové závity a bujnú fantáziu. Úplne najťažšie je, ak má vaša láska v podstate všetko a nič mu nechýba.  Čím mu teda urobíte radosť tento rok na Valentína? Niekoľko tipov by sme mali...

1.Jazda na motokárach/ Škola šmyku Namiesto tradičného rande v kine ho vezmite pre zmenu na divokú jazdu na motokárach. Nedávno otvorili novú dráhu v Bratislave, ktorá rozhodne stojí za vyskúšanie:) Pokiaľ sa moc necítite na preteky v rýchlych autách, prekvapte ho darčekovým poukazom na školu šmyku.

2. Herný večer Aj keď to pre mnohé z nás nie je to pravé orechové, vašej láske určite spravíte veľkú radosť tým, ak mu pripravíte zábavný herný večer. Požičajte si playstation od kamaráta alebo mu zožeňte počítačovú hru, po ktorej už dlhšie poškuľoval. Pokiaľ neviete kde, skúste to tu alebo tu.  Pokiaľ je viac na stolové hry, zabehnite určite sem.

perfect day, svadba, slovensko, svadobna inspiracia, valentin 2016_00053. Lístky na koncert Super tip na darček sú rozhodne lístky na koncert. Vyberte žáner, ktorý máte obaja radi a užite si nezabudnuteľný zážitok z life koncertu. Naše super rýchle tipy, Jamie Woon, Rihanna, Majk Spirit, Hip Hop žije,  Disclosure (už 14.2. v Prahe) a vraj aj Beyoncé pôjde na tour:)

4. Večera ako od maminky Počas hektického týždňa nie je často čas mu uvariť ani praženicu, nie to ešte trojchodovú večeru, akú mu varievala jeho mamina. Na Valentína máte teda skvelú príležitosť sa o to pokúsiť a ohúriť ho vašimi nevídanými kuchárskymi schopnosťami. Pri hľadaní inšpirácie určite neobídte túto stránku, kde nájdete až 14 chutných receptov na romantickú valentínsku večeru. Nevynechajte ani dezert a vyskúšajte upiecť napríklad rozkošnú srdiečkovú roládu.

perfect day, svadba, slovensko, svadobna inspiracia, valentin 2016_0007 5. Sexy masáž Nielen my ženy, ale aj muži sa nechajú radi rozmaznávať. Šup šup do negližé a doprajte mu na Valentína relaxačnú masáž. Keďže je Valentín, mnoho obchodov má zľavy na sexy spodnú bielizeň, tak to treba využiť (napr. tu alebo tu) Voňavý masážny olej nemôže samozrejme tiež chýbať. Náš favorit je tento s prírodnými olejmi a chmelovými alebo tento s vínnymi výťažkami. Prípadne vyskúšajte túto vychytávku, sviečka s úžasnou vôňou, ktorej "vosk" môžete použiť ako masážny olej (je super, máme osobne odskúšané :)

6. Spoločné boudoir fotenie Aj keď sa vôbec nepriznajú, že by boli sentimentálni, z času na čas si veľmi radi poobzerajú spoločné fotografie. Pokiaľ ste mu však dali fotky v rámiku už asi stokrát, choďte teraz na to inak a darujte mu darčekový poukaz na spoločné boudoir fotenie napríklad u šikovnej Soni z Inspired by Love:)

7. "Prekvapenie" Posledný last minute valentínsky darčekový tromf, ktorý môžete tento rok vytiahnuť je tzv. "prekvapenie". Jednoducho sa budete tváriť , že pre neho nič nemáte a potom o také dva- tri týždne mu podarujete jednu z užásnych origoš vecí, ktoré ponúka táto stránka. No videli ste už grilovaciu palicu v tvare svetelného meča?:D

perfect day, svadba, slovensko, svadobna inspiracia, valentin 2016_0009

A ako ste na tom vy? Čo ste kúpili tento rok vašej polovičke k Valentínovi ? Dajte nám o tom vedieť v komentári pod článkom:) My sa s vami nateraz lúčime a želáme krásnu stredu.

* Credits * 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17

Starší článok Novší článok

 

Odporúčame