Perfect Day

Ahojte, milé nevestičky, vitajte pri dnešnom Pokeci :) Je nám cťou, že vám dnes môžeme trochu priblížiť Lindu zo skvelého svadobného salónu Fashion Institute. Jej šatičky sú nevšedné a romantické a asi ste výber z nich videli aj vy a síce na nás, nakoľko tohtoročné trendy sme fotili práve vo Fashion Institute! Ak vám tento náš článoček náhodou ušiel, tak ho nájdete tu :) A teraz sa už vráťme späť k Pokecu s Lindou z Fashion Institute. Začíname! :)

Kto stojí za značkou Fashion Institute?

Ja, haha. Ale nie, začalo to viac-menej ako rodinná záležitosť s mojou sestrou, ktorá sa toho času vydávala a nevedeli sme spolu nájsť šaty, ktoré by sa jej páčili, lebo všetko bolo na jedno kopyto. No a postupne sa pridali nadšené kamarátky, ktoré chceli byť tiež súčasťou tohto projektu! Teraz sme taký malý team, ktorý spoločne vymýšľa aj ďalšie veci:)

Čím sa odlišuje tvoj salón od iných?

Povedala by som, že konceptom. Chcela som, aby sa vo Fashion Institute cítili klientky príjemne, ako doma, nie ako v obchode, kde majú pocit, že na nich niekto robí nátlak, aby si niečo kúpili.

Ktorá značka je tvojou srdcovkou?

Momentálne som bláznivo zaľúbena do americkej značky Watters! Sú úžasné, krásne, ľahké, pohodlné. Sen každej nevesty.

Snažíš sa pri výbere svadobných šiat ženám aj poradiť alebo rešpektuješ ich výber.

Vačšina žien príde do salónu už s nejakou predstavou. A vo väčšine prípadov sa zistí, že táto predstava im úplne nesedí :) Takže skúšame - niekedy 5 šiat, niekedy 20. Rekord bol tuším 27, haha. Ja som za to, že treba vyskúšať všetko a nájsť tie pravé!

Ponúkaš naozaj exkluzívne kúsky. Je nejaký dizajner, ktorého by si rada videla u seba v ponuke?

Milujem dizajn izraelských návrhárov. Galia Lahav, Berta, Elihav Sasson, Inbal Dror alebo americkú dizajnérku Hayley Paige. Robia nádherné šaty, ale bohužiaľ sa pohybujú v takých cenových kategóriach, že to pre mňa zatiaľ nemá zmysel. Nevedela by som ich ponúknuť každej neveste, pretože by boli jednoducho moc drahé pre väčšinu z nich.

Čo ti robí momentálne v živote radosť.

Akurát tento týždeň sme nafotili kampaň na budúci rok. Mám z toho obrovskú radosť. Dali sme dokopy skvelý team a výsledok je ešte lepší, než som dúfala. Takže jednoznačne to!

Čo je pre teba hnacím motorom?

Pár týždňov dozadu ku mne prišla klientka s tým, že jej v inom salóne povedali, že na ňu nemajú šaty, že je moc tučná(!). Našli sme u mňa šaty, ktoré jej krásne sadli. Bola nadšená! Spýtala sa, či ma môže objať a kým som stihla odpovedať, už som ju mala okolo krku :) To sú tie momenty, keď si poviem, že to, čo robím má zmysel. Bolo to krásne a je z nej nádherná nevesta!

Ako sa chystáš tráviť leto?

Salón, čistiareň, krajčírka, na ceste za nevestou... Pracovne. Veď je hlavná sezóna! :) A ešte sme si s kamarátkou vymysleli nový biznis ručného čistenia luxusných kabeliek a topánok, takže o zábavu je postarané!

Ako vyzerá tvoj bežný deň?

Kedže chodím spávať okolo 3 ráno, vstávam (pokiaľ nemusím skôr) až okolo 10-11. Potom nasledujú raňajky (najdôležitejšia časť dňa, haha) a potom už som vo svadobnom kolotoči – odpisovať na emaily, vybavovať telefonáty, klientky, šaty...

Existuje vôbec návod ako si výbrať tie správne šaty? Trh ponúka obrovské množstvá šiat, ako sa v tom ako nevesta nestratiť?

Podľa môjho názoru sú správne šaty tie, v ktorých sa cítiš príjemne, v ktorých si ty. Mnohokrát vidím, že neveste sa páčia jedny šaty a je z nich nadšená, ale pod vplyvom okolia a ľudí, čo s ňou prišli skúšať, si vyberie iné, o ktorých nie je presvedčená. Čo poväčšinou dopadne tak, že v panike dva týždne pred svadbou príde a chce ich zmeniť na tie, čo sa jej páčili pôvodne... Ponuka je široká, ale či sú to tie pravé šaty, to väčšina vie hneď na začiatku:)

Tááák, a to by bolo z dnešného pokecu všetko. Linde samozrejme ďakujeme za rozhovor aj za pomoc s tohtoročným fotením trendov a šiat na každú postavu. Cítii sme sa u nej skvelo a jej výber šiat je dychberúci! Veď uznajte sami, stačí len kliknúť na náš článok o šatách na každú postavu :) Lindin svadobný salón Fashion Institute nájdete na bratislavskej Kolibe, výber svadobných šiat si môžete obzrieť na oficiálnej webovej stránke a určite nezabudnite dať like na facebookovú stránku salónu, či instagramový účet :) Zabudli sme ešte na niečo? Asi už len popriať vám krásny deň! :)

Váš team Perfect Day :)

Zdroje: 1 / 2-6

Starší článok Novší článok

 

Odporúčame