Perfect Day

Ahojte, čitateľky! Hľadanie svadobných šiat dokáže byť skutočne unavujúce, najmä ak máte predstavu o šatách akoby z iného sveta. Preto vám dnes prinášame couture kolekciu nie až tak známej izraelskej dizajnérky Miry Zwillinger (pod značkou spolupracuje aj so svojou dcérou Lihi), ktorá v sebe nesie šaty ako z čarovného sveta. Určite to nie je niečo, čo bežne nájdeme v slovenských svadobných salónoch, takže poďme na to:

Tylu nikdy nie je málo

Čo by ste si predstavili, ak by ste počuli pojem "šaty ako z čarovného sveta"? Nevieme ako vám, ale nám by tyl hneď nenapadol. Ale Mira nás dokonale presvedčila o tom, že aj tyl si zaslúži byť zastúpený v čarovnom svete! :) V spojení s čipkou či jemnými aplikáciami sú jej šaty dokonalé pre každú víliu nevestu. :)perfectday svadba slovensko svadobna inspiracia svadobne saty svadobna kolekcia mira zwillinger 2017_0271

Niečo modré ružové

Čím ďalej, tým viac pozorujeme presun od snehobielych šiat k šatám slonovinovým, champagne či jemne ružovým. Mira stavila na tie posledné a my jej za to tlieskame! Šaty s ružovým nádychom sú proste prekrásne, romantické a hravé a vášho milého i hostí celkom určite ohúria. :)
perfectday svadba slovensko svadobna inspiracia svadobne saty svadobna kolekcia mira zwillinger 2017_0272

Ľahké a vzdušné

Ťažké tortové róby u Miry nehľadajte, skôr u nej nájdete šaty z ľahkých materiálov, ktoré vás nebudú ťažiť a zbytočne znervózňovať cez váš veľký deň. A všimnite si aj krásne zdobené živôtiky! Tam sa vyhrajú všetky detaily a sukňa potom ostáva čistá a vzdušná. :)
perfectday svadba slovensko svadobna inspiracia svadobne saty svadobna kolekcia mira zwillinger 2017_0273

Aby vynikli krivky

V tejto svadobnej kolekcii nájdete aj obtiahnuté strihy, ale zas sú niečím špecifické a nevídané. Zväčša sú celé ušité z jedného materiálu a živôtik od sukne oddeľuje maximálne jemný opasok. Šaty sú bohato zdobené, no stále to ešte nie je príliš. Aj keď musíme priznať, že ani my by sme asi nemali odvahu na niektoré priesvitnejšie modely. :)perfectday svadba slovensko svadobna inspiracia svadobne saty svadobna kolekcia mira zwillinger 2017_0274

Ako pre kráľovnú lesa

Nasledovné šaty sú vskutku veľkolepé a hodné nie princezien, ale kráľovien! Sú plné kvetov a svojimi strihmi sú nádherne sofistikované. Nám z nich jednoducho padla sánka. A čo vám? :)
perfectday svadba slovensko svadobna inspiracia svadobne saty svadobna kolekcia mira zwillinger 2017_0275

Milé princezné, kráľovné a víly, našli ste si tie svoje? My veríme, že nejaké vás určite inšpirovali. :) Keďže ide o skutočne kráľovské šaty, a aj táto kolekcia je couture, tak ich bežná cena sa pohybuje od 8 000 do 12 000 dolárov, čo je celkom dosť. Ale v našich snoch už ostanú navždy! :)

Majte krásny zvyšok týždňa! :)

*Credits* 0-26

Starší článok Novší článok

 

Odporúčame