Perfect Day

Dnes máme chuť maškrtiť, preto vás dopredu upozorňujeme, že bude lepšie ak niečo dobré budete popri čítaní uzobávať, inak určite vyhladnete:) Keďže chutné koláče nemôžu na žiadnej svadbe chýbať, dnes sa budeme venovať stolu so svadobnými koláčmi. Avšak viac ako dekorácie stola nás dnes budú zaujímať samotné sladké bodky svadobného menu. Punčák, dobošový rez, ananásovú roládu či kokosový puserlík však nečakajte. Hoci dobrý domáci koláčik je na nezaplatenie, prečo neponúknuť hosťom aj niečo originálne:) My odporúčame malé, chutné "koláčikové lízatká" - cake pops. Ako si ich ozdobiť sa dozviete od nás v našej dnešnej inšpirácii. Ktorá sa vám páči najviac?

Perfect Day, svadba, slovensko, svadobna inspiracia_0072

Ombré cake pop torta. Tradičné zdobenie maslovým krémom ani marcipánom potiahnuté torty nezodpovedajú vašej predstave o nezabudnuteľnej originálnej torte? Zdobenie malými farebnými a naviac chutnými guličkami by vám možno nenapadlo, no táto krásna inšpirácia určite stojí za zváženie, čo poviete?

Perfect Day, svadba, slovensko, svadobna inspiracia_0069

Perfect Day, svadba, slovensko, svadobna inspiracia_0070Najlepšie na cake pops je, že si ich môžete prispôsobiť farebnosti a téme svojej svadby:) Čo tak skúsiť veselé farebné alebo námornícke? Perfect Day, svadba, slovensko, svadobna inspiracia_0073Perfect Day, svadba, slovensko, svadobna inspiracia_0076

Či sú nevesta a ženích na zjedenie? Ale veď samozrejme! Dobrú chuť:)

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Drobné a lákavé cake pops budú milovať všetci, ale získate si nimi srdcia najmä detských hostí. Je len na vás, či ich posypete perličkami, ozdobíte malým detailom, napríklad kvietkom či srdiečkami, alebo len pofŕkate čokoládou. Nám sa veľmi páčil aj nápad namiesto klasických guličiek vytvoriť mini tortičky. Uznávame, že je to pracné, ale musíte uznať, že to vyzerá skutočne jedinečne:) A kto hovorí, že ich musí byť celá kopa, alebo aspoň 200 kusov? Aj 24 kúskov, len tak na dozdobenie cake baru bude stačiť.

Perfect Day, svadba, slovensko, svadobna inspiracia_0077Ak plánujete elegantnú svadbu, ale nápad malého dezertu na paličke sa vám páči, môžete si namiesto veselého a farebného designu vybrať niečo sofistikovanjšie alebo žiarivejšie. Perfect Day, svadba, slovensko, svadobna inspiracia_0078Perfect Day, svadba, slovensko, svadobna inspiracia_0071A čítali ste už naše články o výzdobe v štýle čierno-bielych pruhov alebo vo farbách Tiffany & Co.? Ak sa vám inšpirácie páčili a o niečom podobnom uvažujete, čo tak zakomponovať aj cake pops v tomto štýle? Perfect Day, svadba, slovensko, svadobna inspiracia_0080 Páčila sa vám dnešná inšpirácia? Ak áno, nezabudnite nám o tom dať vedieť svojim LIKEom na našom Facebooku:) Krásny deň všetkým a v piatok sa na vás teší Tami!

*Credit* 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24

Starší článok Novší článok

 

Odporúčame