Perfect Day

Ak ste na našej stránke, určite chcete pripraviť svoj svadobný deň čo najkrajší. Jednoducho, nezabudnuteľný. Samozrejme, ide hlavne o ten život po svadbe, ktorý chcete celý prežiť po boku svojho pána Božského. Ale prečo si ten jeden deň nedopriať to, o čom už dávno snívate. Veď kedy inokedy, keď nie v deň D? Veríme, že si predstavujete seba ako očarujúcu nevestu. To nepochybne aj budete, len si nestiahnite príliš šaty, aby ste mohli poriadne predýchavať to rozrušenie. Vaši hostia chcú byť pri tom, keď si poviete áno – ale veď aj vy ste už boli na zopár svadbách, tak si to môžeme na rovinu povedať – chcú sa aj dobre napapať a zabaviť.

Jedlo a kulisy, o tom už pravdepodobne máte dosť zreteľnú predstavu. Ale čo také ovocie? Mysleli ste na jeho účasť na vašom svadobnom dni? Prečo by malo byť naukladané len tak ledabolo na nejakej mise. Práve v tomto vám chceme poradiť. Choďte na to inak. Vymyslite si, ako sa vám to páči, a poverte niekoho prípravou naozaj pekne naaranžovaného ovocia. Najlepší experti sú na www.chutnekytice.sk. Tento rok budú chystať úžasné ovocné kytice už štvrtú svadobnú sezónu – a to je čo povedať. Môžete sa spoľahnúť, že zaručene zapracujú motív vašej svadbičky do chutného ovocia, hostia budú unesení a vy budete za nevestu, čo pozná všetky vychytené trendy.

Krasny den kolaz

Povedzme si v skratke, o čo ide: v Chutných kyticiach dobre vedia, kde zoženú to najlepšie ovocie široko ďaleko, pretože to robia dennodenne už pár rokov a tým pádom sa vyznajú. Takisto, to ovocie vám vedia zručne obaliť v super belgickej čokoláde. Vaši hostia budú iba radi, že sa neumažú od čokolády z fontány, ale vychutnajú si ju pekne ako z obalu, akurát najlepšiu kvalitnú a s kúskom čerstvého ovocia. Môžete sa pokojne staviť s najlepšou slobodnou priateľkou o vašu kyticu, že všetky tety aj sesternice sa zhŕknu práve pri tomto ovocno-čokoládovom skvoste namiesto pri zákuskoch, ktoré už všade videli, stokrát jedli a tentoraz už možno tak trochu nevládzu.

Svadobna kytica kolaz

No jednoducho šikovné baby v Chutných kyticiach vyberú len to najchutnejšie ovocie, umyjú ho, aby sa dalo rovno jesť, nakrájajú na super efektné kúsky a naaranžujú do tvaru kytice. Vy (alebo poverená dobrá duša) to potom postaví na stôl alebo stoly a svadobčania sa už len zhŕknu, aby si vzali tu jahôdku, tu ananásovú kvetinku (už ich určite počujete:„Pozri na to Zuzka, kvetinka z ananásu!“), tu hrozno a sladký melónik, či banán a jabĺčko v čokoláde. Jasné, že si môžete vybrať či to bude v nádobe bielej, krémovej, zlatej alebo ružovej. Ak máte svadbu s morskou, športovou alebo inou témou, smelo im to povedzte, baby vymyslia čosi chutné, čo dokonale do tej vašej svadby zapadne.

Ovocna slavnost kolaz

Keď už sme pri tom, v Chutných kyticiach vybavíte, ak chcete, aj sladkosť na stoloch na privítanie, alebo netradičné – a fakt božské – ovocno-čokoládové jednohubky do bufetu, alebo darček či výslužku. Vyčleňte si na to vopred položku v rozpočte, pretože toto je jeden z detailov, ktorý pomôže urobiť svadbu nezabudnuteľnou. Je to krásne a chutné a je na tom čo obdivovať – a presne to chceme všetkým hosťom ponúknuť.

Detaily, ktoré urobia svadbu dokonalou, môžu byť aj chutné. Tak na čo ešte čakáte? Neváhajte a navštívte stránku Chutné kytice a vyberte si tie obľúbené, pre vašu svadbu.

Starší článok Novší článok

 

Odporúčame