Perfect Day

Pred týždňom sme sa pozreli detailnejšie na vzor chevron, kde a ako ho môžete využiť na vašu svadbu. Dnes sa opäť povenujeme chevron vzoru, ale na tortách. Našli sme toľko nádherných tort ozdobených týmto vzorom, že sme sa rozhodli napísať o tom celý samostatný článok. Dúfam, že nám to odpustíte, ak nie ste až takí veľkí fanúšikovia ako my:)

Tortičky sme rozdelili podľa farieb. Ak inklinujete k farbe striebra viac ako zlata alebo akejkoľvek inej farbe, nechajte si tortu ozdobiť strieborným chevron vzorom.

Perfect Day, svadba, mnam torty so chevron vzorom_0003

Ak ste na zlato, máme pre vás nápadov ešte viac:) Ak vaša farebná paleta na svadbu zahŕňa aj iné farby ako zlatú, tieto použite na dozdobenie torty, na kvetoch, balónoch okolo torty, na podstavci na tortu, prípadne dajte každému poschodiu torty inú farbu.

Perfect Day, svadba, mnam torty so chevron vzorom_0004

Strieborná ani zlatá farba sa vám nepáči? Chevron vzor vyzerá rovnako výborne aj v jednej farbe, prípadne vo viacerých odtieňoch tej istej farby. Kvety či už živé alebo z marcipánu vyzerajú na tortách úžasne. Venujte čas aj výberu podstavca, nech sa vám hodí k celkovému štýlu.

Perfect Day, svadba, mnam torty so chevron vzorom_0005Perfect Day, svadba, mnam torty so chevron vzorom_0006

Ak máte radi veľa farieb a neviete si predstaviť, že by ste si mali vybrať len jednu, netrápte sa a použite viac farieb:) Dúhovú tortu naľavo, budú zbožňovať aj deti na oslave narodenín.

Perfect Day, svadba, mnam torty so chevron vzorom_0007

* Credits * 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17

Starší článok Novší článok

 

Odporúčame