Perfect Day

Áno áno, je to tak. Dnes je piatok, deň pred sviatkom sv. Valentína a to môže opäť raz po roku znamenať len jedno. Že pre vás máme moodboard plnúúúú srdiečok:)

Ešte predtým, než sa na ňu mrkneme, musíme vyhlásiť výhercu našej super rýchlej valentínskej súťaže. Chceli by sme poďakovať všetkým, ktorí nám poslali svoje príbehy a hlavne všetkým vám, ktorí ste hlasovali za ten váš obľúbený. Bez vás by sme to nezvládli:)

Napätie gradujeeeeee a preto ho ešte chvíľku necháme gradovať a oznámime vám v dnešný krásny deň ešte jednu skvelú správu. Od minulého piatku sme u nás v tíme Perfect Day oficiálne privítali nového člena, resp. členku, ktorou je fantastická Tez, z ktorej máme obrovskú radosť. Sme rady, že sa k nám Tez rozhodla pridať, pretože vieme, že má kopec skvelých nápadov na články a rôzne inšpirácie a veríme, že sa vám jej príspevky budú páčiť. Ten prvý ste si mohli prečítať už v piatok. Ak ste ho nestihli, tak si ho určite mrknite, bol super! Ak sa chcete dozvedieť o Tez trošku viac, pozrite si sekciu "O nás".

Ok ale teraz už naozaj.... výhercom našej tohtoročnej valentínskej súťaže sa stáva ..... LUCIA!!!

Lucke gratulujeme k výhre, pripomíname, že vyhráva "Len my" fotenie od Inspired By Love. Lucka, napíš prosím email na sona@inspiredbylove.co, aby sme si mohli dohodnúť detaily.

Tak to by sme mali, teraz sa teda spoločne mrknime na našu valentínsku srdiečkovú moodboard a poďme spolu snívať:) Prajeme vám všetkým krásneho Valentína, či už ste prudko "in love" alebo "single", hlavne si užite víkend!

Perfect Day, Svadba, slovensko, valentin_0001

* Credits * 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13

Starší článok Novší článok

 

Odporúčame