Perfect Day

Tento týždeň sa na našom blogu nesie v znamení krásnych šiat. Dnes sa však nezameriame na budúce nevesty, ale pre zmenu prevetráme šatník svadobných hostí. :)

Asi každá z nás pozná ten pocit, že aj keď máte plnú skrinu krásnych šiat, predsa len by ste si radi obliekli na kamoškinu svadbu niečo nové, neokukané a špeciálne...Takže možno práve stojíte uprostred izby, všade pohádzané šaty a bezradne pozeráte, čo a ako skombinovať, aby ste poobmieňali niečo zo starých zásob... Čo si len obliecť?

Hoci sa určite nechceme hrať na prísnu módnu políciu, pri výbere oblečenia na takú príležitosť, akou je svadba, by sa nemalo zabúdať, že celkový vzhľad svadobného hosťa nesmie byť okázalý, prezdobený, a už vôbec by nemal byť gýčový alebo príliš sexy. Obtiahnuté mini šaty, z ktorých vám trčí poprsie alebo zadok, sú „NO GO“ rovnako ako aj dlhé plesové róby s veľkou sukňou. To, samozrejme, neznamená, že máte ísť v roláku alebo rovno vo vreci, ale vždy majte na pamäti to, že kráľovnou celého svadobného dňa je predsa nevesta a vy ju nesmiete nesprávnym výberom svojich šiat a doplnkov zatieniť... Niekedy je však naozaj ťažké odhadnúť tú správnu hranicu medzi tým, čo je ešte vhodné a čo už na svadbu nepatrí. Veď prirodzene, aj ako svadobný hosť sa chcete cítiť príťažlivo a pritom nespôsobiť rozruch.

Aby sme vám s touto dilemou trochu pomohli, pripravili sme si pre vás tri kombinácie outfitov vo farbe roka „greenery“, ktoré sú trendy, a zároveň sa v nich nebudete hanbiť postaviť pred ženíchovu babičku. :D

1. Outfit

Pri našom prvom výbere šiat sme sa riadili heslom "v jednoduchosti je krása" a vybrali sme pre vás krátke bezrukávové šaty s opaskom v tom istom odtieni. K zelenej sa skvelo hodia práve metalické odtiene, preto sme zladili kabelku a sandáliky dozlata.  Keďže samotné šaty nie sú veľmi výrazné, môžete si dopriať pohrať sa viac so šperkami a zvoliť dominantný náhrdelník s perlami a k nemu perlové náušnice.

Perfect Day, greenery v statniku hosti_0003

2. Outfit

Ružová a modrá kraľovali spolu vlani, no prišiel čas prenechať žezlo zelenej. O tom, že to všetkým trom ladí dokonale aj spolu, vás dúfam presvedčia tieto čipkované šaty s tenkými ramienkami, ku ktorým stačí pridať už len jemný pudrovo ružový opasok. Outfit sme doplnili o lodičky vo farbe roka a o naozaj úchvatnú kabelku, kde vám všetky poklady budú strážiť dva milé papagáje. Rozkošné, no nie? Keďže samotná čipka je už dostatočne luxusným materiálom, nepotrebujete už žiadne výrazne šperky. Ako bodku za celým outfitom sme preto zvolili náušnice v pastelových odtieňov modrej a zelenej.

Perfect Day, greenery v statniku hosti_0004

3. Outfit

V našom poslednom dnešnom outfite preberie hlavné slovo trendy áčková sukňa na štýl 50-tych rokov v odtieni "greenery" s romantickým kvetinovým vzorom, ktorý je priam ideálny na letnú svadbu. Vieme, že sa teraz pohybujeme po tenkom ľade, ale k tejto úžasnej sukni sa nehodí nič lepšie než krátky biely crop top.  Myslíme si, že tej bielej nie je príliš veľa, takže hádam nevesta prižmúri nad vami oko. :) Keďže sukňa má byť centrálnym bodom celého vzhľadu, doplnky už vyberáme minimalistickejšie a ladíme ich do pudrovej béžovej. Ešte náušnice, a hor sa svadbovať!

Perfect Day, greenery v statniku hosti_0002

Tak, čo vravíte na zelenú? Obliekli by ste si ju na niektorú z tohtoročných svadieb, alebo je to pre vás čiste neatraktívna farba? Určite sa s nami podeľte o váš názor v komentári pod článkom. :)

Krásny víkend želáme všetkým z Perfect Day!

*Credits* 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16

Starší článok Novší článok

 

Odporúčame