Perfect Day

Mysleli ste si, že originálne typy svadobných pozvánok sa už hádam ani nedajú vymyslieť? Tááák vás z tohto omylu musíme čo najskôr vyviesť. Ešte je ich ohromná kopa! No a na našich potulkách pri hľadaní inšpirácie na dnešný článok sme narazili na super neokukané drevené pozvánky, ktoré ulahodia nežným romantikom ako aj pragmatickým minimalistom, či bohémskym dušiam.

Možností, ako nadizajnovať pozvánku alebo iné svadobné tlačoviny s dreveným pozadím je celkom dosť. Dnes sme pre vás vybrali niekoľko tipov, ktoré by vás mohli zaujať. Tak sa na ne poďme spolu mrknúť.

Ak plánujete svadbu v provensálskom, či rustikálnom štýle, nevieme si predstaviť lepší spôsob ako to oznámiť vašim drahým, než na pozvánke s vypáleným písmom či laserom vyrezávanými ornamentami do dreva. Či už na ne použijete skutočné drevo, necháme samozrejme na vás. Šikovný grafik vám však dokáže rovnaký efekt spraviť aj na kvalitom papieri a a vy ušetríte naše krásne slovenské lesy:)

svadba, svadobna inspiracia, slovensko,_0889svadba, svadobna inspiracia, slovensko,_0902Musíme uznať, že asi najviac si nás získala kombinácia dreva s jemným bielym písmom doplnená o nežné čipkované detaily a rôzne ornamenty, ktoré krásne podčiarkujú elegantný a romantický vzhľad pozvánky.

svadba, svadobna inspiracia, slovensko,_0900svadba, svadobna inspiracia, slovensko,_0887

Bledý drevený podklad s rôznymi veľkosťami a typmi čierneho písma je priam dokonalá súhra jednoduchého, ale efektného dizajnu pre všetkých vás, čo neholdujete príliš nazdobeným pozvánkam a chcete to poňať viac minimalisticky a moderne...

svadba, svadobna inspiracia, slovensko,_0893 svadba, svadobna inspiracia, slovensko,_0899

Snívate o bohémskej svadbe v prírode pod holým nebom? Tak potom vsaďte na drevenú pozvánku s lesnou témou:) A viete čo? Pripojte k nej rovno aj s mapku s miestom vášho obradu. Nielen že sa vám vaši hostia na ceste nestratia, ale vás za tento naozaj originálny nápad určite pochvália....

svadba, svadobna inspiracia, slovensko,_0890

Stále to však nie je úplne ono... viete prečo? Lebo nám tu chýbajú farby! Tak tu máme pre vás ešte drevené pozvánky, zdobené ručne kreslenými drobnými lístkami, jemnými rôznofarebnými kvietkami no a nezabudli sme ani na sviežo zelené sukulenty. Čo na ne vravíte...páčia sa vám?

svadba, svadobna inspiracia, slovensko,_0904 svadba, svadobna inspiracia, slovensko,_0905

Priblížil sa záver článku a nám neostáva nič iné, len sa s vami rozlúčiť. Už v piatok sme tu opäť, tak nás sledujte aj naďalej:) Do skorého videnia!

*Credits* 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27

Starší článok Novší článok

 

Odporúčame