Perfect Day

Krásne stredajšie predpoludnie prajeme. Dnes sa vám prihovárame celé natešené, pretože máme pre vás jednu exkluzívnu špecialitku. Minulý týždeň sme vyrazili na babskú jazdu s jediným cieľom - navštíviť Veroniku zo svadobného salónu Wedding Avenue. Ak ste v štádiu predsvadobných príprav a hľadáte rozprávkovo krásne šaty, nastražte uši a zbystrite zrak! Ide o veľa.. :-D

Veronika, útle a charizmatické žieňa, založila pred 5 rokmi Wedding Avenue s celkom jasnou predstavou - priniesť na Slovensko niečo nové, priam nevídané. Ťažkých tortových sukien, opadaných flitrov a korzety plné štrasov... toho máme plné výklady (niekedy aj zuby). My chceme niečo VIAC! Minimalizmus, čistota a nadčasové modely! To sú hodnoty, ktoré uznávame! Presne tieto požiadavky napĺňajú Veronikine modely šiat značky Rosa Clara, Aire Barcelona a POZOR novinka - Cymbeline Paris (100% made in France).

Perfect Day, svadba, slovensko, Wedding Avenue navsteva_0011Perfect Day, svadba, slovensko, Wedding Avenue navsteva_0015 Perfect Day, svadba, slovensko, Wedding Avenue navsteva_0013 Perfect Day, svadba, slovensko, Wedding Avenue navsteva_0012

Nádherná žena s jedinečným vzhľadom. K oltáru pristupuje s nevídanou eleganciou. Vznešená a sebaistá, šarm rodenej Parížanky. Jej zjavením v sále akoby zastal čas. Šaty vzdušné, ľahké ako pierko, uličkou sa vznáša ako Bohyňa. Panensky čistá, nadčasová a chic - dámy a páni, Cymbeline Paris!

Perfect Day, svadba, slovensko, Wedding Avenue navsteva_0009 Perfect Day, svadba, slovensko, Wedding Avenue navsteva_0005Perfect Day, svadba, slovensko, Wedding Avenue navsteva_0004 Minimalizmus a čistota línií v kombinácii s prekrásnymi štrasovými opaskami, volánmi, veľkými mašlami a celorukávovými krajkovými bolerkami. Najjemnejší hodváb, satén a taft, dychberúca krajka - pravá francúzska noblesa! Perfect Day, svadba, slovensko, Wedding Avenue navsteva_0006Perfect Day, svadba, slovensko, Wedding Avenue navsteva_0007Perfect Day, svadba, slovensko, Wedding Avenue navsteva_0008 Na svoje si príde každá chic nevesta - vysoká, nízka, štíhla, i žena plnších sexi kriviek. V každej z vás sa skrýva nadpozemsky krásna Diva, nebojte sa ju odhaliť! Veronika vám s radosťou pomôže, má na glamour čuch ;-) Perfect Day, svadba, slovensko, Wedding Avenue navsteva_0010

A hľa, dôkaz že "nekecáme". Autentická fotografia priamo z miesta činu :-) Zľava Veronika, Sonička a Tami. Hádajte, kto je za fotoaparátom?

Perfect Day, svadba, slovensko, Wedding Avenue navsteva_0017 Ako BONUS pre rozveselenie vašich družičiek, v ponuke salónu nájdete aj úžasné DOLLY a roztomilé TUTU sukničky. Radosť skúšať! Soňa a Tami by vedeli rozprávať :-) Perfect Day, svadba, slovensko, Wedding Avenue navsteva_0016

Dúfame, že sme vám novú francúzsku značku, ktorá podľa nás nemá na Slovensku obdoby, dostatočne predstavili, a že už vytáčate Veronikine telefónne číslo s termínom skúšky. Výherkyniam našej predvianočnej súťaže o zľavové poukážky na zapožičanie svadobných šiat a nákup DOLLY skukničiek (o ktoré hráme dnes) srdečne gratulujeme a prajeme veľa obdivných pohľadov. Ostatných srdečne pozývame na svadobnú výstavu v hoteli Radisson Blu Carlton v Bratislave dňa 18.1.2015, kde sa môžete osobne stretnúť s Veronikou a pozrieť si jej modely naživo. Je dosť možné, že sa tam stretnete aj s nami:)

No a na záver tu máme samozrejme výhercu pondelkovej súťaže s Castel Pension & Restaurant. Šťastným výhercom, ktorý si pochutí na romantickej večeri pre dvoch sa stáva..... tam da da dáááá Sima Simi Pancuraková. Ďakujeme všetkým zúčastneným a Simi Tebe gratulujeme. Môžeš nám prosím poslať email na info@perfectday.sk, aby sme Ti mohli poslať poukážku?

Samozrejme, aj dnes sa môžete tešiť na súťaž. Už sú pred nami posledné dve, takže ak ste sa ešte nezapojili, tak šup šup. Krásny deň všetkým!

* Credits * 01-5, 6-20

     
Starší článok Novší článok

 

Odporúčame