Perfect Day

Ahojte, milé nevesty! Dnes si spolu opäť niečo vyrobíme, a síce netradičnú knihu hostí, vďaka ktorej budete môcť spomínať na svoj veľký deň! Ak ste zmeškali diel, kde sme spolu vyrábali pom-pomy na topánky, tak nezabudnite kliknúť sem a vaše topánky už budú navždy hravé a zábavné. Nebudeme vás tu však nudiť dlhými rečami, poďme rovno na to! :)

Čo budete potrebovať:

rám, podkladový výkres, farebné papiere, vyrezávačku (my sme zvolili srdiečka), nožnice, lepidlo a fixky

Postup:

1. Pomocou vyrezávačky si vyrobíme dostatočne veľa srdiečok, ktoré budú reprezentovať hostí. Farbu a tvar už necháme na vás. :)

2. Srdiečka v strede ohneme (ale nie príliš), aby sme vytvorili malé krídelká.

3. Podkladový výkres založíme do rámu a srdiečka si usporiadame do tvaru podľa vlastného výberu. Ak by ste chceli nejaký pravidelný tvar, odporúčame použiť pravítko a zaznačiť si vzdialenosti ceruzkou.

4. Keď už máme srdiečka usporiadané, začneme ich postupne nalepovať, a to tak, že lepidlo natrieme na "chrbát srdiečka".

5. A voilà, máme hotovo! :) My sme ešte dve srdiečka vyhradili pre ženícha a nevestu, aby to bolo ešte viac osobnejšie, alebo môžete spraviť jedno väčšie srdiečko, v ktorom budú mená mladomanželov a dátum svadby. Jednoduché, no nie? :)

Dúfame, že sa vám tento skutočne jednoduchý a nevšedný DIY projekt páčil rovnako ako nám, a že bude krásnou spomienkou na váš deň D. :) Predsa len, spomienky občas vyblednú, no s touto netradičnou knihou hostí nikdy nezabudnete na ľudí, ktorí spolu s vami oslavovali vašu lásku. 

Šikovné ruky mala opäť naša Tez a za fotky ďakujeme našej Soničke. Teraz nám ostáva už len popriať vám krásny zvyšok týždňa! :)

Váš team Perfect Day :)

Zdroje: 1-7

Starší článok Novší článok

 

Odporúčame