Perfect Day

Ani ste sa nenazdali a sme tu pre vás opäť...a s nami aj ďalšia dávka svadobnej inšpirácie na našom blogu. Vyzerá to tak, že nás čakajú už len dlhé zimné večery, čo však vytvára ideálne podmienky pre tvorivé vyžitie sa a prípravu vlastnoručných dekorácií na svadbu.

A preto sme si pre vás dnes pripravili článok o tom, ako sa z takej nezaujímavej veci, akou je kruh na vyšívanie, môže veľmi jednoducho stať nezvyčajná svadobná dekorácia, ktorá upúta pohľad každého. A to ani nemusíte byť fanúšikom vyšívaných dekorácií a folklóru. :)

Stačí naozaj málo a pri troche šikovnosti si samy viete vytvoriť originálnu a “neokukanú” svadobnú výzdobu. Jediné, čo potrebujete, sú kruhy na vyšívanie, čipku či inú zaujímavú textíliu, stuhy, kreatívnu náladu a inšpiráciu, o ktorú sa vám s radosťou teraz postaráme my. :)

Poďme sa teda pozrieť na to, čo všetko z takej praobyčajnej pomôcky na vyšívanie dokážete vykúzliť.

Perfect Day, svadba, slovensko, kruh na vysivanie_0001
Ozdobné závesné dekorácie

Závesné dekorácie sú vďačným prvkom, ktorý dokáže dať každému priestoru punc výnimočnosti - či už v interiéri alebo exteriéri. Ak použijete čipku, takáto dekorácia sa hodí najmä na boho či vintage svadby. Vymeňte čipku za látku s kvetinovou potlačou a zrazu máte dokonalé romanticky ladené detaily. Ste skôr zástancami jednoduchosti? Siahnite po jednofarebných látkach alebo látkach s geometrickou potlačou a tento okrúhly prvok dokonale podčiarkne jednoduché línie minimalistickej výzdoby. Kruhy jemne dozdobené zelenými lístkami alebo kvetinami, či jutou sú zas ideálnou dekoráciou pre svadby v prírodnom štýle.

Perfect Day, svadba, slovensko, kruh na vysivanie_0002Perfect Day, svadba, slovensko, kruh na vysivanie_0004

Perfect Day, svadba, slovensko, kruh na vysivanie_0003
Nebojte sa však popustiť uzdu svojej fantázii, pohrajte sa aj so stuhami, pierkami či svetielkami a vytvorte si svadobné lapače snov, stuhové lustre alebo originálne svetelné kruhy, ktoré po zotmení môžete použiť ako zaujímavú rekvizitu na fotenie. A čo poviete na takúto prudko originálnu alternatívu k svadobnému vankúšiku?

Perfect Day, svadba, slovensko, kruh na vysivanie_0005Perfect Day, svadba, slovensko, kruh na vysivanie_0006

Perfect Day, svadba, slovensko, kruh na vysivanie_0009

Čísla stolov, menovky, zasadací poriadok

Menšie priemery kruhov na vyšívanie sa dajú perfektne využiť na označenie stolov alebo ako kreatívne menovky.

Perfect Day, svadba, slovensko, kruh na vysivanie_0008

Ak ste šikovnejšie, alebo ste mali to šťastie a stará mama vás naučila vyšívať :), čísla a mená môžete na použitý podklad rovno vyšiť. Ďalšia možnosť je vytvoriť ich z iného materiálu a jednoducho ich tam len nalepiť. ;) Väčšie priemery kruhov zas poskytujú dostatok priestoru na zasadací poriadok alebo vystavenie spoločných fotografií, či čohokoľvek iného. Fantázii sa medze nekladú. :)

Perfect Day, svadba, slovensko, kruh na vysivanie_0007
Tabuľky

Tabuľky boli, sú a vždy budú obľúbenou svadobnou rekvizitou. Skúste nahradiť dekoratívnu látku tabuľovým papierom či textíliou a pripravte pre hostí netradičné tabuľky, kam môžu písať, čo ich napadne. A o zábavu pri fotení máte postarané. :) Alebo takéto “tabuľové” kruhy použite na označenie ponúkaných dobrôt v candy bare, prípadne ako už spomínané čísla stolov a menovky.

Perfect Day, svadba, slovensko, kruh na vysivanie_0010Perfect Day, svadba, slovensko, kruh na vysivanie_0011

Kruhy na vyšívanie v sebe naozaj skrývajú veľký potenciál a my dúfame, že vás dnešný článok inšpiroval a podnietil k tvorivému experimentovaniu. :)

Napadlo vám popri čítaní, ako inak by sa ešte kruh dal využiť? Užite si tvorenie a do skorého “čítania”! :)

*Credits* 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19-20 21 22 23 24 25  

Starší článok Novší článok

 

Odporúčame