Perfect Day

Nielen móda podlieha trendom, ale aj dizajn svadobných oznámení... S takými, aké pamätali ešte naši rodičia, kedy najnáročnejším dekorom boli holubičky, ružičky, srdiečka či prepletené obrúčky, by ste veru už teraz veľa vody nenamútili, hoci ako sa hovorí, proti gustu...

Dnes sa to však dá aj inak, zaujímavejšie, kreatívnejšie, a hlavne presne vám šité na mieru! Veď svadobný deň je o vás dvoch ako páre, a preto by aj svadobné oznámenia mali priblížiť vašim hosťom niečo o vás, poodhaliť kúsok z toho, čo máte obaja radi, čomu sa spolu venujete alebo im môžete prostredníctvom oznámenia prerozprávať príbeh vášho zoznámenia, prípadne načrtnúť vašim drahým, v akom štýle či téme sa bude uberať svadba.

Možno si teraz hovoríte, že to je síce celé pekné, ale kde nájdem niekoho, kto by mi také oznámenie navrhol? Super správa je, že po kvalite už nemusíte pátrať v zahraničí, ale stačí sa rozhliadnuť u nás, na Slovensku, a hneď ich nájdete niekoľko špičkových... Aby sme vám to ešte viac uľahčili, samy sme sa pozreli na nové kolekcie troch našich dodávateľov a pripravili pre vás malú ukážku toho najlepšieho pre rok 2017.

Tri, dva, jedna, začíname!

Mladucha

Ak ste ešte o nej nepočuli, tak teraz by ste to mali rozhodne napraviť! Tak ako každý rok, ani tento rok Mladucha totiž nesklamala a pripravila si pre vás úchvatnú kolekciu svadobných oznámení, ktorej dominujú predovšetkým florálne motívy. Nevädza, pivonka či ružičky pôsobia veľmi jemne, priam až romanticky a vy pri pohľade na oznámenie máte odrazu pocit, akoby ste sa ocitli v rozkvitnutej záhrade alebo lúke, kde si len tak voľne poletujú motýle… Láska na prvý pohľad zaručená!

svadba, svadobna inspiracia, slovensko,_1643

svadba, svadobna inspiracia, slovensko,_1646

Vanilkový kaktus design

Vanilkový kaktus design prišiel aj tento rok s niečím “extra”, o čom sme ani nepochybovali. :) Poďme však pekne po poriadku. Okrem prírodne ladených oznámení, zdobených záplavou drobných kvietkov, nechýbajú ani lístky a srdiečka. Úplnou novinkou sú však oznámenia s portrétikmi svadobného páru, ku ktorým vám Lillya následne vytvorí na mieru "šitý" štipček-magnetku. Z tejto milej spolupráce vzišli aj tzv. oznamká po svadbe, ktoré ohúria hlavne tých z vás, ktorí ste fanúšikovia "tajných svadieb".  Nielenže oznámite svojim drahým, že ste sa vzali, ale navyše máte možnosť obdarovať ich malým darčekom v podobne štipčekovej magnetky. Už tradične vám Vanilkový kaktus k vášmu svadobnému oznámeniu zladí aj ďalšie tlačoviny vrátane pozvánky k stolu, menu lístka, menoviek, etikiet na darčeky pre hostí, ďakovných kartičiek, alebo dokonca svadobného binga! Tak táto novinka nás úplne dostala. :)  Ako sa páči vám?

svadba, svadobna inspiracia, slovensko,_1649

svadba, svadobna inspiracia, slovensko,_1642svadba, svadobna inspiracia, slovensko,_1650

Kanovits Media

Poslednou kolekciou, ktorú vám dnes ukážeme, je tá od Kanovits media, v ktorej sa spájajú až tri naše obľúbené prvky. Uhádnete, ktoré to sú? No predsa kvety, “watercolor” a dekor dreva. :)  Či už teda preferujte niečo viac inšpirované prírodou, nežnú romantiku, alebo skôr elegatný minimalizmus, v tejto kolekcii si každý príde na to svoje… Najviac nás však zaujal spôsob, akým skombinovali ručne maľované pastelové kvety so zlatými prvkami, a zároveň pridali niečo typické iba pre Kanovits Media – laserom vyrezávanú obálku. Naozaj vydarená kombinácia, čo poviete?

svadba, svadobna inspiracia, slovensko,_1647

svadba, svadobna inspiracia, slovensko,_1648

Dnes to bol len taký náš menší výber. Určite sa však oplatí navštíviť webové stránky všetkých spomínaných dodávateľov, kde si môžete prezrieť aj zvyšnú časť ich kolekcií. Výber je bohatý, takže sa stačí už len rozhodnúť. :)

Krásnu stredu želáme z Perfect Day!

*Credits* 1-5 6-13 14-17

Starší článok Novší článok

 

Odporúčame