Perfect Day

Či už sa práve nachádzate v robote, na prednáške v škole, v pohodlnom kresle doma, alebo čakáte na kamošku či priateľa v kaviarni… nesmierne nás teší, že ste si na čítanie vzali práve náš blog.

A veruže neoľutujete, pretože aj na dnes sme si pre vás pripravili niečo špeci. Predstavíme si najnovšie kolekcie svadobných oznámení “made in Slovakia”. Sme totiž presvedčené, že za originálnym a naozaj kvalitným dizajnom sa už netreba obzerať iba na zahraničných stránkach, pretože kreatívnych a šikovných grafikov máme dosť aj u nás doma.

Takže, ak ešte nemáte vybraté svadobné oznámenia, dnes ste tu na správnom mieste. Zabudnite však na klasické svadobné oznámenia s labuťkami, prepletenými obrúčkami či prezdobenými srdiečkami… a poďte sa s nami radšej inšpirovať od štyroch našich skvelých slovenských dodávateľov. A keďže lepšie je raz vidieť ako tisíckrát počuť, tu ich teda máme:

Pom Pom

Zábavné, hravé, hýriace farbami… také sú svadobné oznámenia od Pom Pom, ktorí nám už tretí rok touto veselou kolekciou svadobných oznámení dokazujú, že práca s grafikou a papierom im naozaj ide a nás neskutočne baví sa na ňu pozerať. A ktoré by ste si vybrali vy? Dážď, telegram, platňu alebo radšej lístok do kina? Či už ste veselá kopa, alebo preferujete niečo jemnejšie, u Pom Pom si určite nájdete to svoje. :)

svadba, svadobna inspiracia, slovensko,_1082svadba, svadobna inspiracia, slovensko,_1089svadba, svadobna inspiracia, slovensko,_1087svadba, svadobna inspiracia, slovensko,_1088

svadba, svadobna inspiracia, slovensko,_1091svadba, svadobna inspiracia, slovensko,_1085 Mladucha

Určite mnohí z vás už poznajú krásne výtvory od Mladucha. No, a čo si pripravila na tento rok? Dominantným prvkom tohtoročnej kolekcie je láska zachytená objektívom fotografa na vašej vlastnej fotografii, ktorá je doplnená roztomilými kvetmi v pastelových odtieňoch alebo čipkou, čo len umocňuje celkový romantický nádych týchto svadobných oznámení. ♥

svadba, svadobna inspiracia, slovensko,_1076svadba, svadobna inspiracia, slovensko,_1075

svadba, svadobna inspiracia, slovensko,_1074

svadba, svadobna inspiracia, slovensko,_1077

Vanilkový kaktus

Vanilkový kaktus tento rok stavil na svadobné oznámenia à la “pure nature” a podľa nás to bola trefa do čierneho. Prírodne ladené oznámenia sú zahalené do svetla malých drobných lampičiek a lampiónikov, alebo sú zdobené záplavou drobných kvietkov. Nechýbajú ani zamilované srdiečka vznášajúce sa do výšin oblakov, či bicykel s plechovkami, na ktorom odštartujete vašu najdlhšiu etapu “Tour de Life”.

svadba, svadobna inspiracia, slovensko,_1078svadba, svadobna inspiracia, slovensko,_1080

svadba, svadobna inspiracia, slovensko,_1079svadba, svadobna inspiracia, slovensko,_1081

Kanovits Media

Mnohé z vás sa nás pýtate, kde si môžete nechať na Slovensku vyrobiť laserom vyrezávané svadobné oznámenia. Voilá - presne tu…u Kanovits media. :) Veľmi však chválime, že do svojej najnovšej kolekcie zahrnuli aj svadobné oznámenia s momentálne obľúbenými ľudovými motívmi a nezabudli ani na nášho favorita - "watercolor" kvety v pastelových odtieňoch ružovej a fialovej, ktoré v pozadí efektne dopĺňajú geometrickými tvarmi. Naozaj vydarené, no nie?

svadba, svadobna inspiracia, slovensko,_1092

svadba, svadobna inspiracia, slovensko,_1096

svadba, svadobna inspiracia, slovensko,_1099svadba, svadobna inspiracia, slovensko,_1100svadba, svadobna inspiracia, slovensko,_1097svadba, svadobna inspiracia, slovensko,_1093

Priblížil sa nám záver dnešného článku. Dúfame, že sme vás aspoň trochu inšpirovali a možno ste s našou pomocou vyriešili dilemu ohľadne výberu svadobného oznámenia. :) Dnes to bol výber len toho najlepšieho. Určite sa teda oplatí navštíviť webové stránky všetkých spomínaných dodávateľov, kde si môžete prezrieť celú ich kolekciu. Je z čoho vyberať, to nám verte!

Majte sa a do skorého videnia!

* Credits* 1-9 10-14 15-21 22-31

Starší článok Novší článok

 

Odporúčame