Perfect Day

Perfect Day je svadobný blog, ktorý je na svete už od roku 2014. Jeho primárnym cieľom je inšpirovať slovenské nevesty a ženíchov k tomu, aby sa nebáli byť originálni a ísť proti prúdu pri plánovaní svojej svadby. Zároveň si ale uvedomujeme, že k tomu, aby ľudia dokázali mať originálnu svadbu, potrebujú rovnako originálnych a odvážnych dodávateľov. Perfect Day poskytuje priestor, kde sa takéto páry môžu virtuálne zoznámiť s takýmito dodávateľmi, ich prácou a službami. Zároveň je to miesto, kde s nadšením vítame dodávateľov, ktorí ponúkajú niečo nové, originálne a skvelé a tieto produkty a služby im s veľkou radosťou pomáhame predstavovať verejnosti.

Veríme, že spoločnými silami dokážeme pretvoriť to, ako dnes vyzerá svadobný priemysel a bez problémov sa priblížiť štandardom iných krajín. Pretože nie vždy je to len o peniazoch. Častokrát je to hlavne o túžbe chcieť. Chcieť niečo inak, chcieť niečo dokázať, chcieť niečo zmeniť. Vieme, že sa to dá, pretože to dennodenne vidíme na úžasných slovenských svadbách, ktoré vznikli hlavne vďaka tej vyššie uvedenej hviezdnej kombinácii.

Sme radi, že ste k nám zavítali a veríme, že sa vám u nás bude páčiť a že sa "nevidíme naposledy" :). 

Pozrime sa ešte spoločne na to, kto všetko stojí za Perfect Day:

 • Soňa

  Ahojte! Ja som Soňa, mám 34 rokov, pôvodom som z Trnavy, aj keď posledných deväť rokov som sa flákala kade tade :-) Prvé dva roky som prežila v božskej Prahe a tých ďalších takmer sedem v Írsku. V Írsku som začala fotiť na profesionálnej úrovni, zo začiatku som fotila všetko možné, ale postupom času som zistila, že čo ma baví najviac sú svadby. Sú nielen plné nádherných okamihov, pocitov a emócií, ale aj krásnych detailov. To všetko mi jednoducho naprosto učarovalo. Až tak, že som sa rozhodla rozbehnúť svadobný blog a podeliť sa o všetku tú krásu s ľudmi na Slovensku :-)

  Ak náhodou mám nejaký voľný čas, najradšej ho trávim s priateľmi, s dobrou knihou, pozeraním nejakých strašne presladených romantických komédií, tancom, plávaním, sledovaním Show Jana Krause, cestovaním a objavovaním nových krajín a samozrejme fotením :-)

  Zopár ďalších úplne neužitočných informácii o mojej osobe: zbožňujem taliansku kuchyňu, citrónovú zmrzlinu, veľké hodinky, bielu farbu, interiérový design, obľúbené zviera je zajac, bojím sa morských živočíchov a pavúkov a v podstate takmer všetkého lietajúceho hmyzu.

 • Tamara

  Volám sa Tamara, ale všetci ľudia z okolia ma volajú "Tami". Svoj prvý nádych a následne detstvo som trávila na východe Slovenska, kde som zotrvala až do svojej devätnástky. Zakotvila som ako inak v Bratislave. Po niekoľkých profesiách od marketingu cez administratívu som sa rozhodla všetko nechať tak a začala som sa venovať tomu, čo mi išlo vždy dobre a hlavne ma to baví, a to sú eventy. Organizácia svadby alebo konferencie si vyžaduje množstvo trpezlivosti, čo je v mojom prípade trochu problém, nakoľko naozaj nemám rada, ak ľudia meškajú :-)

  Som rada, že som jednou z organizátoriek úspešného projektu Perfect Wedding - svadobnej výstavy trochu inak, ktorá sa koná pod záštitou nášho blogu a každý rok pre vás pripravujeme to najlepšie, čo svadobný trh ponúka. Svoj voľný čas trávim s priateľom alebo kamarátkami kade tade po Slovensku alebo svete. Cestovanie je koníček, ale samozrejme tu je čas "nepriateľ", takže sa teším z každého výletu čo sa naskytne.

  Milujem jedlo! Tažko si viem niečo odriecť. Vyrastala som na babičkinej kuchyni, takže všetko tradične slovenské je pre mna úplný pôžitok. Mojou ďalšou závislosťou sú sladkosti a hlavne tie čokoládové.

 • Tez

  Ahojte! Volám sa Terézia, ale pre vás jednoducho Tez:) Pochádzam a žijem v našom krásnom hlavnom meste Bratislava, ale stále ma to ťahá do Viedne, kde (ešte stále) študujem :) Ešte neviem presne, čo budem robiť, keď budem veľká, ale pravdepodobne to bude súvisieť so svadbami, alebo s geografiou - mojimi dvomi srdcovými témami.

  Som energická, veselá, priateľská, a úprimná osôbka, ktorá má veľmi rada ľudí a ktorej sa jazyk jednoducho nikdy nezastaví (iba keď spím hahaha). Navyše som tak trochu perfekcionista a musím mať veci pod kontrolou, pričom sa snažím všetko a všetkých zorganizovať a dotiahnuť veci do úspešného konca, aj keby ma to malo stáť veľa energie. Tú si rada dopĺňam v nejakej útulnej kaviarni s francúzskou atmosférou pri chutnej (a hlavne silnou) kávičke, ku ktorej nesmie chýbať nejaký ten dobrý koláčik, či čokoládka. Mňam :-)

  Vo voľnom čase sa v prvom rade venujem mojej úžasnej rodine, môjmu skvelému manželovi a samozrejme aj mojim kamarátom. Som veľmi spoločenská a pokiaľ mám aspoň trochu času, nenechám si ujsť žiadnu párty, disco, ples, divadlo či inú spoločenskú udalosť. Na druhej strane rada cestujem a poznávam nové miesta na mape sveta, rada chodím do prírody. Keď som doma, venujem sa spolu so sestrou šitiu (šaty, šaty, šatyyyy), aranžujem kvety, alebo niečo vyrábam s lepiacou pištolkou pretože moja kreatívna povaha musí stále niečo vymýšľať :-)

 • Barbora

  Ahojte! Volám sa Barbora a som najmladšia členka Perfect Day tímu. Pochádzam z Bratislavy, no momentálne žijem v jej okolí v dedine Dunajská Lužná. Mojím odborom na vysokej škole bola psychológia, no väčšmi ma to ťahá k organizovaniu eventov a teda aj svadieb. Tie sú pre mňa srdcovou záležitosťou!

  Voľný čas rada trávim s priateľmi, prácou s mládežou, čítaním, pečením, príležitostným fotením, či cestovaním. Hudba v mojom živote nesmie chýbať a kebyže viem spievať, tak by ste ma celý deň nedokázali vypnúť. Ak mám veľmi veľa voľného času, rada si aj niečo vyrobím (pokiaľ je to dostatočne jednoduché) :-D Zbožňujem čokoládu, jar, kvety, západy slnka, muzikály, boybandy a všetko britské. Kamaráti o mne hovoria, že som kreatívna, milá, dobrosrdečná a občas panovačná, ale to už musíte usúdiť sami. Čím som staršia, tým som väčší optimista a na všetkom sa snažím nájsť niečo pozitívne. Som však večné dieťa a nejako sa mi nechce dospieť.

 • Ivon

  Ahojte! Volám sa Ivon a pochádzam z prenádherného Liptova, no srdcom som už 10 rokov doma v Nitre, kde som študovala a zapustila svoje korene. Starnúť som prestala, keď som dovŕšila 25 rokov a odvtedy ma už iné čísla v súvislosti s mojím vekom netrápia. :-)

  Do výšky ma síce veľa nenarástlo, no chute do života mám za troch dvojmetrových chlapov a deň mi je zvyčajne krátky. Som energické žieňa a maximálne aktívna osôbka, ktorá miluje život, svoju rodinu, priateľov, pohyb, slnečné lúče, leto, cestovanie, vietor vo vlasoch, svadby a všetky veci s ňou spojené. Okrem toho som večný optimista, beznádejná romantička a vášnivá kávičkárka... a ak sa podarí, rada si v noci pospím viac ako 5 hodín... :-) V pracovnom živote sa venujem tomu, čo som vyštudovala, teda svojim dvom láskam - angličtine a slovenčine. Vo voľnom čase najradšej cestujem a spoznávam známe i menej známe kúty sveta a Slovenska. Vtedy reálny svet pre mňa prestane existovať a ja si užívam atmosféru miesta a čaro okamihu. Keď mi „dospelácke“ okolnosti nedovolia cestovať, rada sa nechám unášať do sveta fantázie pri čítaní kníh. Vždy si dokonale oddýchnem pri pozeraní filmov, ideálne v spoločnosti priateľov, čokolády či pudingu. No mojou absolútnou vášňou je hudba a tanec. Stačia prvé tóny a už vo mne ihrá každá bunka. Som za každú srandu a moja odpoveď na všetky spontánne akcie je: „I′m in!“