Perfect Day

Krásny pondelok všetkým našim čitateľom želáme. Dnes to bude stručné a výstižné. Máme tu pre vás ochutnávku jedného z dvoch editoriálov, ktoré sme pre vás naplánovali a nafotili koncom augusta.

Fotili sme v ruinách Kaštieľa Holíč, ktorý ak ste ho náhodou ešte nevideli, je naprosto nádherné miesto, ktoré určite stojí za návštevu. Za fotoaparátom Soňa z Inspired By Love, styling Ciara O'Halloran, ktorú sme spolu so šatami od Patrick Casey a stuhami od Silk&Willow doviezli až z Írska. O vlásky sa nám postaral výborný Boris Bordács, o make up zasa úžasná Ľubica Orolínová. Fantastická kvetinová výzdoba je od zlatých báb z Wolfert, props nám požičal Ponk Rentals a ten úžasný párik je Zuzana S a Tibor z Mix Model Management.

Perfect Day, Svadba, inspiracia, slovensko, editorial Kastiel Holic_0001aPerfect Day, Svadba, inspiracia, slovensko, editorial Kastiel Holic_0001bPerfect Day, Svadba, inspiracia, slovensko, editorial Kastiel Holic_0002Perfect Day, Svadba, inspiracia, slovensko, editorial Kastiel Holic_0003Perfect Day, Svadba, inspiracia, slovensko, editorial Kastiel Holic_0004aPerfect Day, Svadba, inspiracia, slovensko, editorial Kastiel Holic_0004bPerfect Day, Svadba, inspiracia, slovensko, editorial Kastiel Holic_0005

Tento editoriál bude uverejnený v priebehu najbližších týždňov na úžasnom rakúskom blogu Hochzeitsguide a sľubujeme, že hneď potom vám takisto ukážeme viac. Krásny začiatok pracovného týždňa:)

Starší článok Novší článok

 

Odporúčame