Perfect Day

Tak máme tu ďaľší pondelok a s ním ďaľšiu ochutnávku. Dnes z druhého dňa, ktorý sme fotili v nádhernom prostredí Hotela Chateau Béla.

Za fotoaparátom opäť Soňa z Inspired By Love, styling Ciara O’Halloran, ktorá so sebou priniesla aj šaty od Sarah Janks z Ivory and Pearl Boutique a stuhy od Silk&Willow až z Írska. Naša vlastná Tami sa fotila v šatách slovenskej návrhárky Jany Jurčenko. Za účes bol tentokrát zodpovedný fantastický Richard Čonka, za make up zasa skvelá Janka Lokšíková. Fantastická kvetinová výzdoba je talentovaných slečien z Bieleho Ateliéru, props nám opäť požičal Ponk Rentals, nádherné pozvánky sú z Poľska od Hello Calligraphy a úžasne vyzerajúca tortička od Eriky Klikovej.

Tento editoriál bude už čoskoro uverejnený na fantastickom novozélandskom blogu Magnolia Rouge, čomu sa nesmierne tešíme. Potom Vám aj tu u náš ukážeme ešte omnoho viac úžasných detailov z tohoto fotenia.

Krásny začiatok týždňa!

Perfect Day, Svadba, slovensko, Chateau Bela Inspired By Love Wedding Workshop_0001Perfect Day, Svadba, slovensko, Chateau Bela Inspired By Love Wedding Workshop_0002Perfect Day, Svadba, slovensko, Chateau Bela Inspired By Love Wedding Workshop_0004Perfect Day, Svadba, slovensko, Chateau Bela Inspired By Love Wedding Workshop_0003Perfect Day, Svadba, slovensko, Chateau Bela Inspired By Love Wedding Workshop_0005Perfect Day, Svadba, slovensko, Chateau Bela Inspired By Love Wedding Workshop_0006  
Starší článok Novší článok

 

Odporúčame