Perfect Day

Vonku je horúco a my sme vďačné za osviežujúci vánok. A práve hrou jemného vetríka s trávou a listami stromov sme sa nechali inšpirovať aj my. Napadlo nám, že vám dnes ukážeme, že aj taká zdanlivo nenápadná drobnosť ako farebné stužky dokáže svadbe dodať jedinečnú atmosféru nežnosti a romantiky. Stuhy vyzerajú fantasticky na svadbách odohrávajúcich sa vonku i vnútri, takže by ste rozhodne mali zbystriť svoju pozornosť!

Perfect day, svadobna inspiracia, svadba, slovensko, stuhy_0001

Počasie na svadbe je dôležité a to obzvlášť, ak ste sa rozhodli pre svadbu alebo svadobnú hostinu pod holým nebom alebo v stane. Dážď je neprípustnou pohromou, no ľahký letný vánok bude v tomto prípade vaším spojencom, teda ak sa necháte inšpirovať naším tipom a využijete farebné stuhy ako ústredný motív:)

Perfect day, svadobna inspiracia, svadba, slovensko, stuhy_0002

Zohnať stuhu tej pravej šírky či farby vôbec nie je náročné a ani vám to nezaťaží svadobný rozpočet. Použiť ich môžete nielen na výzdobu svadobného altánku, pod ktorým si poviete svoje „áno“, ale aj na uličku k oltáru, svadobný stôl či namiesto (už okukaných) svadobných návlekov na stoličky.

Perfect day, svadobna inspiracia, svadba, slovensko, stuhy_0003

Kombinovať môžete nielen rôzne šírky stúh, ale aj rôzne odtiene – záleží len na vás, aká farebná kombinácia sa vám zapáči. Odporúčame vám však využiť viacero odtieňov dvoch až troch farieb. Platí pravidlo, že dve farby by mali byť príbuzné (napríklad smotanová a slaboružová) a jedna má tvoriť výrazný farebný akcent (v tomto prípade vyskúšajte napríklad tyrkysovú, jabĺčkovo zelenú alebo aj cyklámenovú).

Perfect day, svadobna inspiracia, svadba, slovensko, stuhy_0004

Perfect day, svadobna inspiracia, svadba, slovensko, stuhy_0005

Stuhy tiež môžete použiť  na dozdobenie svojho účesu alebo vláskov malých družičiek. Výsledok vyzerá nežne a veľmi nenútene.

Perfect day, svadobna inspiracia, svadba, slovensko, stuhy_0006

Možností, kde všade stuhy využiť je naozaj neúrekom. Skúste napríklad ozdobiť svadobnú kyticu stuhami – nielenže budú efektne viať vo vetre, ale zároveň oživia aj jednoduchšie šaty či sukňu.

Perfect day, svadobna inspiracia, svadba, slovensko, stuhy_0007Perfect day, svadobna inspiracia, svadba, slovensko, stuhy_0008

A čo tak vyzdobiť si stuhami cake bar? :)

Perfect day, svadobna inspiracia, svadba, slovensko, stuhy_0009

Poznáte anglickú špecialitu na vyprevádzanie novomanželov od oltára – ribbon wands? My navrhujeme voľný preklad „mávatka“:) Ak sa chcete vyhnúť hádzaniu ryže, ktorú budete vytriasať nielen z vlasov, ale oblečenia a tiež bublinkám, ktoré by mohli na ženíchovom obleku zanechať stopy, mávatka sú ideálnou voľbou.

Perfect day, svadobna inspiracia, svadba, slovensko, stuhy_0010

Zasadací poriadok môžete takto jednoducho zavesiť na stuhy.

Perfect day, svadobna inspiracia, svadba, slovensko, stuhy_0012

A na záver, ešte jeden kreatívny nápad, kam sa dá stuha ešte zakomponovať:) Môžete vdýchnuť život a farebnosť svadobnej torte.

Perfect day, svadobna inspiracia, svadba, slovensko, stuhy_0011

Tak ako? Presvedčili sme vás? Idete do toho? Ktoré z nasledujúcich stužkových nápadov sa vám najviac zapáčili? Máte ešte iné nápady na využitie stuhy na svadbe? Chceme o nich vedieť. Písať nám môžete do komentárov pod článkom.

"Vidíme" sa opäť v piatok s ďalšou dávkou inšpirácie. Dovtedy dostužkovania priatelia:)

*Credits* 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29

Starší článok Novší článok

 

Odporúčame