Perfect Day

Milé nevestičky! Poznáte stránku topankovo.sk? Určite áno! Tak dnes si povieme o ozdobách do vlasov, ktoré tam môžete nájsť. :) A že vám to nejako nejde dokopy? To nevadí, hneď si to vysvetlíme. :) Na stránke topankovo.sk totiž nenájdete len krásne topánky, ale aj rôzne oblečenie, kabelky a doplnky. A medzi doplnkami sme našli aj krásne čelenky a hrebienky do vlasov, ktoré by sa mohli krásne vynímať vo vašom svadobnom účese. :) Tak sa na to pozrime spoločne:

Pre lesnú vílu

Jemné spojenie drôtu, perličiek a zlatých lístkov je dokonalou kombináciou pre nevesty, ktoré túžia mať svadbu ako z rozprávky - no nie o princeznách, ale o tajomných lesných vílach, ktoré sú symbolom romantiky. V tejto kolekcii nájdete buď venčeky, alebo hrebienok, ktoré krásne vyniknú v rozpustených, ale aj zopnutých vlasoch.

Trochu ligotu nezaškodí

Ak ste skôr fanúšičkou tých princeznovských rozprávok a chcete sa na svojej svadbe cítiť skôr pompézne, tak aj pre vás sa nájde zopár ozdôbok. Ide o čelenky, kde nájdete viac ligotu, čo vám zaručí, že každé jedno oko o vás a váš účas zavadí. A o to predsa na svadbe ide, nie? :)

Kvetinová koruna

Topankovo.sk neostáva len pri drôtených venčekoch a hrebienkoch, ale má aj kolekciu kvetinových čeleniek, ktoré sú mometálne veľmi populárne na slovenských svadbách. Nájdete tu rôzne druhy čeleniek, ktoré by krásne vynikli napríklad aj na družičkách. :) Čo poviete? :)

Celkom pekný výber, že? Či už ste v srdci romantička, lesná víla alebo princezná, každá by si vedela nájsť venček hodný svadby. A keď už si budete prezerať tie krásne doplnky, tak určite pozrite aj ponuku topánok, ktoré topankovo.sk ponúka - skvelý spôsob, ako si zohnať veci na svadbu na jednom mieste. :) 

Užite si ešte posledné augustové dni!

Váš team Perfect Day

Zdroje: 1-10

Starší článok Novší článok

 

Odporúčame