Perfect Day

Príjemný pondelok želáme všetkým tu na Perfect Day! Nevieme ako vy, ale my máme za sebou skvelý víkend:) Veľmi nás teší váš obrovský záujem o našu sobotňajšiu výstavu Perfect Wedding a skvelá atmosféra, ktorá tam vládla po celý deň, za čo vám patrí veľká vďaka!!!Postupne sa však treba vrátiť do zabehnutých koľají a tak sme nelenili a stihli pre vás prichystať ešte aj dnešný článok:)

Ako iste viete známa americká spoločnosť Pantone colour institute už viac než 50 rokov vyhlasuje každoročne farbu roka. Doterajšiu kráľovnu roka 2015 - našu obľúbenú Marsalu - vystrieda však v tomto roku na tróne nie jedna ale rovno dve farby! Vôbec po prvykrát v histórií pôjde o prelínanie dvoch odtieňov. Svetlo ružová Rose Quartz a modrá Serenity budú celý rok 2016 udávať krok vo svete módy a dizajnu a samozrejme aj v svadobnom priemysle.

Hoci Marsala bola naším obrovským favoritom, z kombinácie Rose Quartz a Serenity sme úplne hotové. Možností ako ich zakomponovať do svadby je naozaj neúrekom počnúc od svadobnej výzdoby, cez svadobné šaty, doplnky pre ňu a pre neho, kvety, tlačoviny, svadodbnú tortu a iné sladkosti až po svadobné auto. Jednoducho úžasné! Určite sa k nim teda ešte tento rok vrátime. Na začiatok vám však ponúkame túto malú ochutnávku:)

svadba, svadobna inspiracia, slovensko,_0862

Rose Quartz - farba ruženínu- je veľmi presvedčivým ale zároveň jemným tónom, vyjadrujúci lásku, súcit a pocit vyrovnanosti.

svadba, svadobna inspiracia, slovensko,_0866Odtieň jemnej modrej - Serenity -  zas pôsobí veľmi ľahko a vzdušne a pripomína šíre modré nebo nad nami. Človeku prináša pocit oddychu, relaxácie aj harmónie.

svadba, svadobna inspiracia, slovensko,_0865A prečo padla tohtoročná voľba práve na tieto dva svetlé pastelové odtiene? Pretože v tejto modernej uponáhlanej dobe plnej stresu túžime čoraz viac po pokoji, mieri a životnej rovnováhe...

svadba, svadobna inspiracia, slovensko,_0868

... a práve kombinácia teplého romantického odtieňa ružovej s chladným pokojom nebesky modrej je vzájomne veľmi vyvážená a harmonická a teda pôsobí na nás psychicky veľmi povzbudzujúco. Zároveň tento výber podľa Pantone demonštruje prelínanie ženského a mužského sveta a to nielen v móde a v dizajne, ale aj v iných oblastiach životného štýlu.

svadba, svadobna inspiracia, slovensko,_0864

Táák čo na ne hovoríte? Páčia sa vám tohtoročné farby roka? Vybrali by ste si ich na vašu svadbu? Určite nám napíšte svoje postrehy do komentu pod článkom. Už sa na ne veľmi tešíme:)

Krásny týždeň vám želajú vaše dievčatá z Perfect Day!

* Credits* 1 2 3-5 6 7 8 9 10-12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26-27 28 29 30

 
Starší článok Novší článok

 

Odporúčame