Perfect Day
Krásny piatkový deň vám všetkým:) Je to tu, mesiace tvrdej práce sa chýlia ku koncu, ale ešte predtým to samozrejme ešte zajtra všetko vyvrcholí:) Že vôbec netušíte o čom hovoríme? Spýtame sa vás takto. Máte už na zajtra plány? Že nie? No tak to už si ani nič neplánujte a rovno si poznačte do kalendára udalosť, na ktorej nemôžete chýbať. Perfect Wedding - svadobná výstava trochu inak, sa totiž odohráva už zajtra (v sobotu 16.1.) v priestoroch hotela Grand River Park (ex Kempinski). V čase od 10,00 - 18,00 sa vám predstavia tí najlepší, najoriginálnejší, najodvážnejší dodávatelia, ktorých momentálne máme tu na Slovensku:) Zohnali sme ich pre vás nakoniec až 35 a nevieme sa dočkať, kedy sa s nimi všetkými budete môcť osobne stretnúť. Tak si to prosím poznačte do kalendára, zavolajte kamošky a kamošov a hor sa hej sa do Brandejsa.... ehm.... do Grand River Park Hotela :) Ešte dnes do 12.00 si môžete zakúpiť lístky online, stále platí akcia 3+1 zdarma. Všetky info o výstave, zoznam dodávateľov, možnosť kúpiť lístky nájdete na www.perfectweddingvystava.sk. No a tu je malá ukážka prác niektorých z dodávateľov, ktorých budete môcť spoznať. Podľa nás sa je rozhodne na čo tešiť :)

Perfect Day, svadobna vystava01Perfect Day, svadobna vystava02Perfect Day, svadobna vystava05Perfect Day, svadobna vystava07Perfect Day, svadobna vystava03Perfect Day, svadobna vystava06Perfect Day, svadobna vystava04Perfect Day, svadobna vystava11Perfect Day, svadobna vystava08Perfect Day, svadobna vystava09Perfect Day, svadobna vystava10* Credits * 1-9, 10, 11

Tak? Čo vy na to? Uvidíme sa? Ako hlavný organizátor tam samozrejme nemôžeme chýbať a pevne veríme, že sa tam stretneme.

Každopádne či sa už chystáte prísť alebo radšej zostanete doma v teplúčku, želáme krásny víkend a vidíme sa v pondelok:)

Starší článok Novší článok

 

Odporúčame