Perfect Day

Rok 2017 prešiel obrovskou rýchlosťou a pre niektoré z vás bol zrejme prelomový. Zasnúbili ste sa! Alebo ste sa stali družičkou najlepšej kamarátke, ktorá chystá svadbu? Práve pre vás je tu svadobná výstava Perfect Wedding, ktorá sa koná pod záštitou nášho blogu a ako hlavný organizátor už tretí rok pre vás prinášame najnovšie trendy a inšpirácie pre nadchádzajúcu sezónu.

Sezóna 2018 sa už teraz hlási s veľkým množstvom svadieb a noviniek, preto vás všetkých srdečne uvítame na svadobnej výstave, ktorá sa bude konať už 13. 01. 2018 v Grand Hoteli River Park od 10:00 do 18:00.

Po obrovskom úspechu minulých ročníkov vám tento rok prinášame až 56 fantastických vystavovateľov a tí sa už nevedia dočkať, kedy vás stretnú a pomôžu vám s organizáciou všetkých detailov vašej svadby. 

Na výstave nájdete agentúry, svadobné salóny, kvetinárstva, zlatníctva, cukrovinky a mnoho ďalších profesionálov, za pomoci ktorých môžete pripraviť takmer celú svoju svadbu pod jednou strechou. :)

Perfect Wedding, svadobnú výstavu trochu inak, nesmiete vynechať, ak chcete, aby vaša svadba bola originálna, moderná a štýlová. Viac info o výstave nájdete aj na www.perfectweddingvystava.sk

Tak, s kým sa tam vidíme? :) 

Krásny štart do nového roka praje celý tím Perfect Day!

Zdroje: Lokalita: Ateliér Svetlík / Foto a Video: Inspired by Love  / Produkcia : Perfect Day / Kvety a styling: Floretally / Torta : Tortiamo / Šaty: Wedding Avenue / Pozvánky: Martina Lyons / Make-up a vlasy: Ľubica Orolínová / Modelka : Petra Sliacka

Starší článok Novší článok

 

Odporúčame