Perfect Day
Krásne nedeľné ráno želáme všetkým, čo ste si sem našli cestu. Pýtate sa, ako to, že píšeme v nedeľu? Ak ste sem zablúdili z nášho Facebooku, tak odpoveď už poznáte. Ak nie, tak odpoveď znie: "Lebo prvý máj!" :) Ako lepšie osláviť sviatok práce ako súťažením o skvelé ceny, a samozrejme, bozkávaním sa pod rozkvitnutou čerešňou? O tú prvú časť sa postaráme my, tu druhú už budete musieť zvládnuť sami... ;) V dnešnej súťaži hráme o tri super ceny:
  1. Skvelý svadobný časopis You & Me od Originální Svadba (v hodnote €8)
  2. Úžasnú sadu vešiakov s nápismi Nevesta, Ženích od Lillya Handmade (v hodnote €22)
  3. Voucher na ubytovanie vo fantastickom hoteli Riverside v Jasnej, na 2 noci pre 2 osoby (v hodnote €90)
 Pozrime sa na to, ako vyzerajú tieto ceny :)
perfect day, svadba, slovensko, prvomajova sutaz_0002perfect day, svadba, slovensko, prvomajova sutaz_0003perfect day, svadba, slovensko, prvomajova sutaz_0004

Ako sa zapojiť?

Zbehnite na náš FB a v komentároch pod postom o súťaži otagujte človeka, ktorého by ste dnes najradšej pobozkali / pobozkáte pod rozkvitnutou čerešnou. Nezabudnite takisto napísať, o ktorú z cien máte záujem. Následne zapojte svojich priateľov, známych a rodinu, pretože cenu vyhrá ten z vás, ktorého komentár bude mať najväčší počet lajkov :) POZOR! Postnite aj fotku spod čerešne a pripočítame vám bonusových +10 lajkov!!! Súťažíme len dnes do polnoci, tak konajte rýchlo!!! Pekný zvyšok víkendu :)
Starší článok Novší článok

 

Odporúčame