Perfect Day

Uplynuli dva týždne odkedy sme kecali s babami s Ateliéru Papaver a preto vám dnes prinášame ďaľšie vydanie našeho Pokecu s.... Tentokát sme si na mušku zobrali Andreu so svadobnej a eventovej agentúry s názvom Jedna radosť. Bez zbytočných rečí, poďme rovno na to:)

Perfect Day, svadba, pokes s Jedna Radost_0013

Ako si sa dostala k svadbám?

K svadbám som sa dostala v jeden rok, keď mala svadbu moja sestra a dve kamáratky, každá v iný termín. Organizovala som rozlúčku so slobodou ako veľké prekvapko pre segru a tá mi povedala: “Aji, nechcela by si mi robiť výzdobu na moju svadbu? Ty to vieš vždy tak krásne nazdobiť:)” Chvíľu som o tom rozmýšľala, nakoniec som prikývla..a pri prípravách ma napadlo, že toto je niečo, čo ma naozaj neskutočne baví. A tak som sa od pozície account manager vo firme Cisco Systems v Prahe – práce na míle vzdialenej od tejto, po piatich rokoch materskej dovolenky, dostala k tejto krásnej zábavke.

Ako by si opísala Tvoj štýl?

Mám veĺmi rada rozličnosť, neznášam tuctovosť. Rada sa inšpirujem, rada vymýšľam a snažím sa, aby každá svadobná výzdoba mala niečo z nevesty a niečo zo mňa:) A aby každá bola iná..krásna, výminočná, jedinečná a iná.

Perfect Day, svadba, pokes s Jedna Radost_0014

Aký štýl svadieb máš najradšej?

Milujem vintage.

 Ako vyzerá Tvoj typický pracovný deň?

Pri dvoch detičkách je to náročné…ale zvládame, pracujeme od 8 do 15, naplánované stretnutia, obhliadky, administratíva, telefonáty, nákupy…a tak ďalej. Iné sú piatky a soboty, vtedy sa pripravujú výzdoby, cestujeme a tešíme sa samotnej realizácii.

Perfect Day, svadba, pokes s Jedna Radost_0015

Nejaké hororové príbehy zo svadieb? Keď niečo nevyšlo, pokazilo sa všetko čo sa mohlo?

Je ich dosť, ale už si ich nepamätám:) Pamätám si len tie nádherné okamihy, keď sa pozerám no hotovú výzdobu a poviem si: “Stálo to za to!” A keď vidím široký úsmev nevesty, ktorá je celá užasnutá, alebo sms-ku, keď sa s nevestou nestihnem stretnúť a v nej slová: “Ďakujeme, je to neskutočné!”

Romantika alebo dráma?

Romantika, romantika a ešte raz romantika:)

Perfect Day, svadba, pokes s Jedna Radost_0019

Čo preferuješ? Večer strávený pozeraním telky, zababušená do teplej deky alebo šialená noc vonku s Tvojimi priateľmi?

Milujem obe možnosti. Na každú musí prísť tá správna chvíľa:)

Ak by sa Ti mohlo splniť jedno želanie, čo by si si želala?

Chcela by som, aby všetci ľudia našli pokoj v duši a lásku v srdci!

Perfect Day, svadba, pokes s Jedna Radost_0016

Čo robíš ak sa chceš odreagovať?   

Cvičím jogu, hrám sa s deťmi alebo vymýšľam nový koncept výzdoby:)

Ak by si mala dať párom jednu radu, pri plánovaní ich vysnenej svadby, bolo by to….

Užívajte si to!

Perfect Day, svadba, pokes s Jedna Radost_0021

Andrea ďakujeme veľmi pekne za tvoj čas a želáme všetko dobre do tohtoročnej sezóny, hlavne veľa spokojných zákazníkov! Ak sa vám ukážky práce prípadne Andrejkine odpovede pozdávajú, určite si pozrite jej profil tu u nás prípadne jej webstránku tu. Ak viete o niekom koho by sme mali vyspovedať, napíšte nám o nich do komentárov pod článkom:)

Starší článok Novší článok

 

Odporúčame