Perfect Day

Nie tak dávno sme na blogu uverejnili článok "Prečo si povedať Áno v decembri" a jeden z bodov zachytával dekorácie, originálne, netradične a aj s pomocou prírody. Dnes nás bude najviac zaujímať slovo "dekorácia" , pretože dnes pokecáme s Erikou z Decor2Love. Už z názvu je Erikinej firmy je zrejmé, že Erika je presne tá osôbka, ktorá Vám ponúkne dekorácie, ktoré budete jednoducho milovať. Možete sa spoľahnúť, že on nej dostanete na mieru šitú exkluzívnu a originálnu výzdobu Vašej svadby, ale takisto dokáže pokryť všetko, čo s plánovaním a organizáciou svadieb súvisí. Výsledkom nemôže byť iné ako ukážka, že svadobná výzdoba na Slovensku sa môže niesť v jedinečnom a originálnom duchu a vystihovať životný štýl a osobnosť mladého páru. Bez zbytočných slov nechajme priestor Erike.

b

 Ako sa začalo tvoje podnikanie?

Na materskej dovolenke :-) Po štúdiu medzinárodného obchodu, pôsobení vo veľkej korporácií na HR oddelení mi na materskej začala pracovná sebarealizácia chýbať. Keď mala dcérka šesť mesiacov, povedala som si, že je ten správny čas splniť si svoj dlhoročný sen o podnikaní a venovať sa svojej záľube v svadbách naplno. Nápad sa pozdával aj mojej rodine, tak sme sa spoločne do toho pustili. Všetko šlo odrazu veľmi rýchlo a do mesiaca bol náš Decor2Love na svete.

Decor2love.1

Akých klientov máš najradšej, čo ich robí takými skvelými?

Musím povedať, že všetci naši zákazníci boli zatiaľ veľmi fajn, s mnohými nevestami sme si po niekoľkomesačných prípravách začali po svadbe chýbať, takže s niektorými nás už spája nielen svadba, ale aj priateľstvo. Skvelými ich robí najmä to, že každá jedna zákazníčka je iná, jedinečná, s originálnymi požiadavkami a nápadmi, a to sa potom odrazí aj na samotnej svadobnej výzdobe.

Boli nejaké veci, ktoré si naposledy videla na svadbe, čo Ťa prekvapili? Obdivuješ niekoho v našom svadobnom priemysle?

Väčšinou ma prekvapia netradičné nápady zo zahraničia, ktoré udáva trend v svadobnom priemysle, ale samozrejme obdivujem aj prácu mnohých kolegov zo slovenského svadobného biznisu od hoteliérov, dekoratérov, fotografov, kameramanov, vizážistov, cukrárov a ďalších. Všetkých nás spája rovnaký cieľ - pripraviť pre novomanželov nezabudnuteľný svadobný deň, takže väčšina z nás sa pripravuje na ich svadbičku ešte lepšie ako na vlastnú :-)

l

Tancovať v daždi alebo radšej písať zaľúbený list?

Písať zaľúbený list zabalená v deke pri daždi.

Tri veci, ktoré absolútne zbožňuješ.

Svoju rodinu, čokoládu a cestovanie.

z

Čo Ťa zaručene rozosmeje?

Skomolené prvé slová mojej dcérky.

Povedz nám niečo o sebe, čo nás prekvapí.

Hoci je to na mne už vidieť, možno tým niekoho ešte prekvapím, v zime sa naša rodinná firmička rozrastie o ďalšieho člena.

o

Máš nejaké rady pre našich čitateľov, ktorí majú o pár dní svadbu?

Svadba je nádherný zážitok, na ktorý budú celý život spomínať, tak nech si v svadobný deň užívajú najmä jeden druhého, svojich blízkych a priateľov, pretože ubehne vždy neuveriteľne rýchlo.

A sme na konci nášho pokecu. Erike ďakujeme za jej čas a želáme veľa radosti s malým prírastkom a hlavne veľa nápadov pri práci. Všetko potrebné, čo by ste chceli o Decor2Love vedieť nájdete na ich webstránke a aby Vám nič neuniklo sledujte  aj ich facebook stránku.

Krásny víkend priatelia....

Starší článok Novší článok

 

Odporúčame