Perfect Day
Vitajte dnes pri našom (a veríme, že aj vašom) obľúbenom Pokeci s... Darinka je majiteľka úspešnej svadobnej agentúry Detaillove. Už samotný názov napovedá, že pri jej práci sú detaily naozaj dôležité a dáva si na nich patrične záležať. Ako nám prezradila, inšpiráciu hľadá najmä v prírode a jej veľkou vášňou je rustic a vintage štýl či retro. Preto niet pochýb, že Detaillove vám zabezpečí jedinečnú svadobnú výzdobu prepracovanú do najmenších detailov. Ale nebudeme zdržiavať, poďme si s ňou radšej pokecať... Špecializujete sa na nejaké konkrétne svadobné témy? Áno. V poslednej dobe čoraz viac mladých ľudí pracuje, či cestuje do zahraničia, odkiaľ si prinášajú nové nápady pre ich svadbu - ako napr. svadbu pod holým nebom alebo v lese. Naše dlhoročné pracovné skúsenosti v zahraniči nám poskytujú dobrý základ pre špecializáciu na rustic, vintage a retro štýl. No radi pomôžeme každej neveste s jej vlastnou predstavou, štýlom a nápadmi tak, aby sme dosiahli krásny jednotný celok vyjadrujúci určitú tému alebo štýl. A stále sme otvorení novým veciam a nápadom, takže radi uvítame nevesty s netradičnými či originálnymi túžbami :) svadba, svadobna inspiracia, slovensko,_1045

Odkiaľ beriete inšpiráciu na stále nové a nové nápady?

Nové nápady netreba hľadať. Tie sú všade vôkol nás. Pri troške predstavivosti človek dokáže aj z obyčajnej veci vytvoriť niečo nové, niečo úžasné. Mojou inšpiráciou je život sám, naša prekrásna príroda, jej dary a tradície. Máte nejaký 'firemný' rituál pred prípravou svadby? Áno. A zase sme pri detailoch :) Mojou vlastnosťou - neviem či dobrou, alebo zlou :), je veci naplánovať naozaj do najmenších detailov. Pred realizáciou svadobnej výzdoby sa stretávame, analyzujeme všetky body našej prípravy a ak všetko sedí, čaká nás kávička a s radosťou sa pustíme do práce.  svadba, svadobna inspiracia, slovensko,_1039 Mnoho neviest, ktoré žijú v zahraničí, sa chce vydávať doma. Myslíte aj na ne? Áno, samozrejme, myslíme. Keďže ja sama som bola práve tou, ktorá tiež svoju vlastnú svadbu plánovala zo zahraničia. Problémom takmer všetkých agentúr, s ktorými som sa ja v tom čase kontaktovala, bola neskúsenosť a nedostatočná ochota pomôcť takýmto nevestám pri plánovaní a realizácii svadby zo zahraničia, keďže celá komunikácia prebieha mailovým alebo Skype-ovým spôsobom, lebo veľa neviest nemôže nonstop lietať na osobné stretnutia. Pri zakladaní našej svadobnej agentúry sme si dali jasný cieľ pomôcť práve týmto nevestám, ako aj všetkým, ktorí plánujú multi-kulti svadbu. Máme špeciálne svadobné balíky, v ktorých je zahrnutá aj koordinácia v cudzom jazyku alebo plánovanie a organizovanie na diaľku. Stali sa Vám počas svadby nejaké 'prúsery', ktoré si ale nikto z hostí nevšimol? Samozrejme. Všetci sme len ľudia a robíme chyby :) Na jednej svadbe sa nám začala roztápať svadobná torta a vyzerala ako šikmá veža v Pize :), ale podarilo sa nám dodekorovanim menších rekvizít vzbudiť dojem, že to tak malo byť. Pri ďalšej svadbe nám nestihli dodať mladomanželské svadobné poháre, a tak sme museli vyzdobiť obyčajné vínové poháre. Svadobný pár bol trošku sklamaný, že nemohli piť z vlastných pohárov, ale okrem nich si to nikto nevšimol :)
svadba, svadobna inspiracia, slovensko,_1040
Ako trávite čas mimo svadobnej sezóny? Ja osobne si myslím, že nemáme 'mimosezónu' :) Ak práve neorganizujeme nejakú svadbu, či oslavu, snažíme sa pracovať na našich nedostatkoch, zlepšovať, či zaúčať sa novým veciam, tvoriť, pracovať na nových a nových nápadoch. A čo svadobné výstavy? Vieme si Vašu prácu pozrieť aj takto? Zatiaľ nie, ale onedlho určite. 
svadba, svadobna inspiracia, slovensko,_1043
Skôr, ako prídem do práce, urobím... Pre mňa každý deň začína pohľadom z okna na prekrásnu prírodu, ktorá mi dodáva energiu a deň sa môže začať. Nenazvem to prácou, pretože pre mňa je to, čo robím mojím najväčším koníčkom.  Najlepšiu kávu nám pripravia... Najlepšia káva je a vždy bude z lásky pripravená mojím manželom. Ako znie Vaše motto? "Keď stále robíš len to, čo už doteraz vieš, ostaneš vždy len tým, kým dnes si."  Henry Ford   

svadba, svadobna inspiracia, slovensko,_1046

Darinke ďakujeme, že si na nás našla trochu času a mohli sme si takto príjemne pokecať. Všetko dôležité o Detaillove hľadajte aj na ich Facebook stránke, poprípade priamo na webe.

Ďakujeme za pozornosť, na dnes je to od nás všetko a hor sa na víkend! :)

Starší článok Novší článok

 

Odporúčame