Perfect Day

Krásne ránko prajeme z Perfect Day!

Aj vy patríte k tým nerozhodným nevestám, ktoré už boli snáď vo všetkých salónoch v okolitých mestách, a stále nenašli TIE svoje vysnívané šaty, lebo podľa vás také ešte neušili? Nuž... a čo tak si ich nechať ušiť? A to presne na mieru... a môžete si byť isté, že vám sadnú dokonale. :) A to nielen svadobné, ale ak ste doteraz márne pátrali po tých pravých popolnočných, možno ste práve svoj problém vyriešili... Pozornosť by však mali zbystriť aj všetky družičky, svadobné mamy, sestry, či dámy v pozícii svadobného hosťa, ktoré aktuálne riešia otázku svojej garderóby pre túto príležitosť... 

Možno si poviete... áno, aj to je cesta, ale ste také zaneprázdnené svojím životom, prácou a plánovaním samotnej svadby, že vás odrádza už len predstava celej tej procedúry okolo - meranie, skúšky... no vedeli ste, že to ide aj na diaľku? Aby to však všetko vyšlo podľa vašich predstáv, potrebujete šikovnú návrhárku-krajčírku, ktorá vaše predstavy zhmotní do reality. A nájsť ju je asi tá najťažšia časť, preto sme pre vás jednu takú šikovnicu našli my, a hneď sme ju aj vyspovedali, aby nám povedala viac o tom, ako to celé prebieha... 

Ako dlho sa venuješ návrhárstvu?
Dyona je už na svete pomaly 6 rokov, je to taká mladá slovenská hand-made značka s osobným prístupom ku každej zákazníčke. Pre mňa je ten osobný prístup zmyslom celej Dyona. Celá tvorba šiat Dyona je o spojení predstáv zákazníčky so mnou, v každých šatách je kus zo mňa, preto si musím sadnúť ako osôbka so zákazníčkou, musíme byť na rovnakej vlne. Veľmi často si poviem WAU, tak toto je fakt skvelé žieňa... čo cítiť aj z recenzií už od Dyona-niek, za čo ďakujem.

Čo ak by model šiat úplne nesadol zákazníčke? 
Šaty Dyona sú vyrábané na mieru zákazníčky, preto všetky modely Dyona na www.dyona.sk sa dajú upraviť buď podľa prianí našej Dyona-ky, alebo tak, aby boli nielen krásne, ale aj strihovo vhodné na postavu budúcej majiteľky. Veľmi rada poradím s výberom strihu aj farby, stačí poslať svoju fotku postavy.

Je šitie šiat na diaľku komplikované?
Celá tvorba šiat Dyona je jednoducho zvládnuteľná cez riadky a fotky. Venujem sa tvorbe a zákazníčkam každý jedeň deň, žijem tým. :) Na stránke mám také svoje Dyona-kovské Obchodné podmienky, ktoré vznikli len cez moje skúsenosti, a preto, keď si ich prečíta potenciálna zákazníčka, vie, či bude naša Dyona.


Aké najkomplikovanejšie šaty si vytvorila?
Všetky nové modely sú na začiatku komplikovanejšie :), ale práve to nás stále posúva vpred, to nás baví. Všetko nové. :) 

Koľko času potrebuješ na prípravu šiat?
Môj pojem o čase sa úplne stráca práve pri tvorbe – príprave nového modelu šiat. Vždy ma to pohltí. :) 

A to je na dnes všetko... ďakujeme krásne za dnešný pokec s Dagmar z Dyona.sk. Veríme, že sme vás inšpirovali a možno vám náš článok padol práve vhod, ak ste váhali, či si šaty požičiate, kúpite alebo dáte ušiť... 

Ak by ste tie svoje šaty už mali zarezervované niekde v sálone, alebo vám visia v skrini, určite aj tak zablúďte na stránky Dyona.sk, nájdete tam mnoho iných vecí, ktoré vám šikovné ruky z dielne Dyona vedia vytvoriť. 

Krásny deň a voľný rozlet vašej fantázii pri navrhovaní svojich vysnených šiat vám praje váš Perfect Day team :) 

P. S. Ak potrebujete pri fantazírovaní trocha konkrétnej inšpirácie, kuk aj na naše staršie články tu... ;) 

Zdroje: Foto 1-12: Dyona

Starší článok Novší článok

 

Odporúčame