Perfect Day

Po ukrutne dlhej odmlke tu opäť máme aktuálny Pokec s... a dnes si posvietime na Moniku a Easywedding.  Sme rady, že Monika nás prostredníctvom pokecu zavedie tak trochu do sveta malých detailov. Pohodlne sa usaďte a  poďme načerpať inšpiráciu a dotvoriť si svadbu tým krásnym, jedinečným a okúzľujúcim detailom. 

Perfect Day, svadba, slovensko, svadobna inspiracia, pokec Easywedding_0002

Easywedding, čo konkrétne si môžeme pod týmto anglickým spojením predstaviť.

Je to spojenie  jednoduchosti a krásy vo všetkých oblastiach.   Jednoduchosti -  pretože, tie najkrajšie veci nestoja veľa peňazí.

Čo pre teba znamená slovo detail.

Znamená to úplne všetko. Je to to, čo moji zákazníci nevidia (a ani vidieť nemusia), ale bez toho by nebola naša práca tým čím je.  Počnúc tým nádherným detailom na svadobnej kytici ručne maľovanej svadobnej postavičky na torte, končiac nedotiahnutou kravatou obsluhujúceho personálu.

Perfect Day, svadba, slovensko, svadobna inspiracia, pokec Easywedding_0006

Na tvojom e-shope nájdeme dekorácie všetkého druhu od pohárov, cez torty, tematické svadby až po lupienky. Plánuješ ešte niečo priniesť na Slovensko, čo tu ešte nie je a máš pocit, že to chýba na našom trhu?

Veľmi sa mi páči predstava DIY svadieb (vlastnoručne vyrobených svadobných výzdob).  Je to niečo, čo na Slovensku funguje dlhé roky, ale nikde nebolo možné zohnať taký materiál, aby aj tá “podomácky” vyrobená ozdôbka, vyzerala ako od profesionála. Ale tomu je koniec! U nás na e-shope nájdete rôzne sety, na zabalenie darčekov,  či ozdobenie pohárov na maškrty a mnoho iného.  V jednom takom sete nájdete napr. krabičku, šnúrku na uviazanie, štítok na označenie a už len sa pustiť do tvorenia.

Aké 3 slová ešte vystihujú tvoju prácu.

Krása,  sny a  úsmev. 

Perfect Day, svadba, slovensko, svadobna inspiracia, pokec Easywedding_0001

Odkiaľ čerpáš najviac inšpirácie?

Moji zákazníci sú jedna z najväčších inšpirácií.  Milujem vytvárať veci, o ktorých si ľudia myslia, že sú nemožné, prípadne, že “by si to nikto nekúpil”.  Lebo veľa krát som sa presvedčila, že práve tieto veci sa stali “nevyhnutnosťou” a nevieme si bez nich predstaviť už ani život. Nesmiem opomenúť ani mojich dodávateľov všetkých tých krásnych materiálov a vecičiek, ktoré mám možnosť potom aj ja ponúknuť všetkým Vám.  A v neposlednom rade tu máme zahraničnú tlač, zahraničné webové stránky  plné skvostov, ktoré nám ponúkajú mnoho inšpirácie.

S akými klientami najradšej spolupracuješ?

V agentúre sú to práve tí, ktorí prídu k nám – majú 2 týždne do svadby, nemajú predstavu o tom čo by chceli, ale vedia, že my sme práve tí, ktorí im vytvoríme niečo, na čo  budú ešte dlho s láskou spomínať.

V eshope túto možnosť nemáme – ale veľmi nás tešia ľudia, ktorí sa neboja kombinovať nekombinovateľné a neváhajú nás kontaktovať s niečim, čo hľadajú a na Slovensku ešte nenašli.

Perfect Day, svadba, slovensko, svadobna inspiracia, pokec Easywedding_0005

Čo máš na svadbách najradšej?

Je to skvelý pocit, ak ste koordinátorom svadby, je podvečer,  svadba je v plnom prúde, a nevesta príde za Vami so slovami:  “Je tu toľko ľudí, tak veľa sa tu deje, a vy pôsobíte ako oáza pokoja. Váš hlas pôsobí na mňa veľmi upokojujúco a viem, že vždy keď sa nám stretnú oči, je všetko v poriadku “.

A čo Tvoj typický pracovný deň? Ako vyzerá.

Momentálne je veľmi časovo oklieštený, nakoľko mám malého synčeka, ktorý mamine dovolí pracovať počas jeho poobednajšieho spánku, a večer. Preto sa momentálne práci v svadobnej agentúre venujú moje kolegyne. Cez deň sa snažím,  čo najviac venovať zákazníkom, riešim dotazy, objednávky, dopyty – či mailové alebo telefonické. Komunikujem s kolegami, riešime vyriešitelné ale aj nevyriešitelné:)  A samozrejme twittujem, pinterestujem, a facebookujem. K večeru si sadám k výberu noviniek na náš eshop / ale aj do agentúry/, k prekladom textov a ich prípravu na našu webovú stránku. Objednávam tovar, riešim dodávateľov, prepravcov.

Perfect Day, svadba, slovensko, svadobna inspiracia, pokec Easywedding_0004

Prejdime trochu k tvojej osobe súkromne. Ak by si sa zajtra mohla zobudiť kdekoľvek na svete, kde by si sa zobudila?

Práve tam, kde som.  Milujem svoju rodinu a svoju prácu. Som veľmi štastná, že môžem robiť presne to čo robím.  Neuveriteľne sa teším každej objednávke, každému pokroku, každnému rastu.  Som rada, že sa ľudom na Slovensku páči, to čo robíme.

Film, si skôr za romantiku alebo drámu.

Ani za jedno. Ja nie som dobrý divák. Ak pozerám doma film, práve v najlepšom idem žehliť, alebo na záchod.  Neprežívam to tak, asi ako by sa malo. Milujem zvuk zapnutého príjímača, alebo skôr ako zvukovú kulisu.  Ale pri knižke vydržím veľmi dlho.

Perfect Day, svadba, slovensko, svadobna inspiracia, pokec Easywedding_0003

Čo Ťa nesmierne nudí?

Nepoznám nudu :) 

Nejaké tipy pre naše páry, čo robiť aby nezanedbali nejaký detail na svadbe?

Tipy: hmm,  veľa sa toho povie, napíše.                                                                                                                                

Tak skúsim aj ja: Ako prvé je super, že ste našli práve túto stránku (www.perfectday.sk).  Tu nájdete mnoho inšpirácie a hlavne overené kontakty na ľudí, ktorí Vám pomôžu pri tvorbe Vášho krásneho dňa.

A ako druhé: Nebojte sa osloviť ľudí, ktorí sa venujú prípravám svadieb.  Nebojte sa na nich hodiť svoje starosti.  Oni si s nimi poradia, a vy sa budete len usmievať. Verte, nestoja tak veľa, a odvedú skvelú prácu.

Perfect Day, svadba, slovensko, svadobna inspiracia, pokec Easywedding_0007

Monika, veľmi pekne ďakujeme za tieto milé slová:)  Pokiaľ sa chcete bližšie pozrieť na viac maličkostí a detailov od Easywedding navštívte ich e-shop alebo čerpajte inšpiráciu z ich Facebook stránky.

Krásny víkend a Perfect day, every day :)

Starší článok Novší článok

 

Odporúčame