Perfect Day

Predpoveď počasia pre tento víkend vyzerá naozaj sľubne, takže my ho určite plánujeme stráviť niekde pri vode s drinkom v ruke. :) Predtým, než si rozložíme ležadlá a vytiahneme slnečníky, tu však pre vás máme ešte predvíkendový článoček, ktorý zaujme nejednu z vás, ktorá organizuje kamoške rozlúčku so slobodou...

Naše pozvanie na pokec prijala Katka z rozlúčky.sk, ktorá nám poodhalila, ako sa u nich organizujú rozlúčky so slobodou. Hoci niektorí považuju rozlúčku so slobodou za trend, ktorý k nám priplával spoza veľkej mláky a nemá nič s našou kultúrou, my si myslíme, že predtým, než poviete drahému svoje "ÁNO", je super sa ešte raz poriadne vyblázniť s kamoškami na divokej rozlúčke so slobodou. Veď ako sa hovorí, žijeme len raz, tak nech je aj na čo spomínať. :) A teraz už prenecháme hlavné slovo Katke...

Prezraďte, čo sa ukrýva pod názvom rozlucky.sk?

Rozlucky.sk vznikli tak nenútene, prirodzene. S partnerom sme organizovali podobné aktivity pre zahraničných klientov. Približne pred 10 rokmi, keď naši kamaráti prišli do veku súceho na vydaj, začali nás oslovovať, či by sme im vedeli pomôcť zorganizovať to alebo ono. Postupne ten záujem narastal. Tak sme vytvorili vcelku jednoduchú stránku a ponúkali rozlúčkové balíky a aktivity pre pánsku klientelu v Bratislave. Neskôr sa k pánskej pridala aj dámska a ku Bratislave, aj Košice, Praha a čoskoro aj Brno. V Čechách máme našu sesterskú firmu a navzájom si pomáhame.

Nájdete nás na www.rozlucky.sk alebo www.rozlucky.com. Máme celkom praktickú webstránku, na ktorej si môžete poskladať svoj vlastný program. Čiže vyberáte si aktivity podľa vašej predstavy, podľa počtu účastníkov a hneď dopredu si môžete vybrať dátum a vidíte aj výslednú cenu. Je to naozaj jednoduché a máme na tento systém od ľudí veľmi dobré ohlasy. Vďaka nemu môže byť rozlúčka so slobodou vybavená naozaj za 3 minúty.

Čo všetko viete ponúknuť svojim klientom?

Ponúkame jednotlivé aktivity, ktoré su zaradené medzi denné, večerné, ale aj sexy. Človek si môže objednať napríklad len jednu, alebo si poskladá program aj na celý víkend.

V ponuke pre dámy máme napríklad limuzíny, rôzne večere so striptízom, kurzy, ako napríklad kurz pole dance, kurz erotického tanca, exotického varenia, naozaj veľmi zábavný kurz kreslenia nahého modela, alebo kurz miešania drinkov. Pre akčnejšie slečny vieme zorganizovať rafting, paintball alebo strelnicu. Je tam toho naozaj veľa a myslím si, že vieme osloviť naozaj každú organizátorku rozlúčky.

Pre pánov ponúkame okrem vyššie spomenutých aj štvorkolky, airsoft, rôzne strelecké balíky, zápasy v bahne, alebo návštevu strip klubov, barov, či kasína.

Je rozlučka so slobodou len záležitosť "párty" noci, alebo si môžeme vybrať aj „relax“ rozlúčku?

Polovica našich klientov volí program len na večer. Druhá polovica plánuje program na celý deň. Nájdu sa však aj takí, ktorí robia program na celý víkend.

Program na celý deň odporúčam hlavne skupine zmiešanej, kde sa všetci nepoznajú až tak veľmi dobre. Môžu tam byť napríklad spolužiaci zo škôl, kolegovia, rodina. Vtedy je najlepšie pripraviť kvázi teambuilding cez deň, kde sa ľudia oťukajú, spoznajú a vytvoria základ pre rozlúčkový večer. Ako keby sa naladia na spoločnú vlnu. Potom je zábava plynulejšia, nenásilná a skupina je spolu “v pohode”. Neodporúčam zmiešaným skupinám začať limuzínou, či spoločnou večerou. Lepšie je ich niečím zamestnať a vtedy sa ľady rýchlo roztopia.

Zažili ste rozlúčku, ktorá bola skutočne netradičná?

Ja osobne mám rada, keď sa z rozlúčky spraví výlet do inej krajiny alebo mesta. Vtedy to dodáva rozlúčke nový rozmer. Rozmer nepoznaného a okrem toho v tom máte aj dovolenku. Ktorá oslava môže byť lepšia? Tiež mám veľmi rada, keď na rozlúčku prídu aj staršie generácie (rodičia či starí rodičia). Áno, mali sme už aj také.

Je fajn vidieť, ako sa vedia rôzne generácie spolu zabaviť a nemusí to byť len o tom bare s alkoholom. Aj keď, mali sme babku, ktorá striptéra neveste doslova ukradla a bolo to naozaj úžasné sledovať, ako sa všetci na tom spolu bavili. Najviac zaskočený bol však striptér, no ten sa veľmi rýchlo prispôsobil.

Koľko pred svadbou je dobre mať rozlúčku?

Rozlúčku so slobodou odporúčame zorganizovať aspoň 2 týždne pred svadbou, ideálne mesiac. Týždeň pred svadbou má nevesta a možno aj ženích ešte veľa vybavovačiek a určite potrebujú dostatok energie a aj času. Tiež je dobré vedieť, že aj príprava rozlúčky zaberie nejaký čas.

U nás odporúčame rezervovať rozlúčku cez našu stránku najmenej 2 týždne pred samotnou akciou. Vtedy je to pohodové, príjemné a je dostatok času na doladenie detailov. Mali sme však už aj rozlúčky zo dňa na deň, no je to zbytočne stresujúce aj pre nás, aj pre organizátora (najčastejšie svedok, svedkyňa) a hlavne nevieme zaručit dostupnosť. Tiež si myslím, že je veľmi dôležité dopredu si potvrdiť presný počet osôb a nebáť sa dopredu sa poskladať na program.

Stalo sa nám totiž, že namiesto 10 ľudí prišli napríklad len 5 a potom museli tí zodpovední doplácať za tých nezodpovedných. A čo je úplne najdôležitejšie, nevesta aj ženích majú mať všetko all inclusive, takže od nich si peniaze určite nepýtajte, ale poskladajte sa vy ostatní.

Kde čerpáte nápady na originálnu rozlúčku?

Pôsobíme už v 4 mestách a tie nápady si medzi sebou navzájom posúvame. Každý týždeň mávame pravidelné Skype meetingy. Najväčšou inšpiráciou sú však samotní klienti, keď za nami prídu s novou požiadavkou. Ak sa ich predstava naplní a všetci sú spokojní, častokrát z toho vytvoríme novú aktivitu, ktorú rovno zavesíme medzi našu ponuku na web.

Taktiež sú niekedy usilovní priamo dodávatelia, ktorí prídu s niečím novým a vďaka nim vytvoríme balík, ku ktorému by sa bežný človek sám nedostal. Napríklad kurz koktejlov priamo v bare so strip vystúpením pre dámy, alebo únos ženícha do striptízového klubu pre pánov a podobne.

Máte koordinátora na mieste aj počas trvania rozlúčky? 

Väčšina rozlúčkových programov/aktivít zahŕňa v sebe aj doprovod v podobe hostesky/hostesa. Ten dohliada na to, aby všetko išlo podľa plánu a skupina sa naozaj nemusí zaťažovať organizačnými záležitosťami. Okrem toho dávame veľký pozor na to, aby náš personál bol nielen časový dozor, ale aj párty-orientovaný a kamarátsky, takže skupina sa s ním bude cítiť uvoľnená a strávia spolu naozaj kvalitný čas. Vďaka nim sa organizátorovi rozlúčky celá akcia naozaj uľahčí a všetci sa môžu spolu bezstarostne a bezproblémovo zabávať.

Ako vyzerá bežný deň vášho pracovného tímu?

Sezóna nám začína väčšinou v marci a končí v októbri. V zime väčšinou oddychujeme a pripravujeme sa na ďalší rok. Počas sezóny sú to hlavne emaily a telefonáty s organizátormi a potom, keď je všetko pripravené, posúvame informácie hosteskám/hostesom. Tí sa už potom na mieste starajú, aby všetko išlo tak, ako má. Každej skupiny sa po skončení rozlúčky pýtame na ich feedback a vďaka tomu sme stále v obraze a vieme, čo je fajn, čo treba zmeniť a čoho je lepšie sa ani nedotýkať, lebo už teraz je to dokonalé. :)

Áááá sme na konci dnešného článku... WOW, no nevieme ako vy, ale my by sme si takúto parádnu rozlúčku so slobodou teda rozhodne vedeli predstaviť!  Ak si neviete dať rady s plánovaním rozlúčky pre naj kamku, nebojte sa osloviť Katku na jej webe. Veríme, že na párty v jej podaní bude nielen budúca nevesta, ale aj všetky prítomné kamošky ešte dlho spomínať. :) 

Nám na záver neostáva nič iné, len sa poďakovať Katke za super rozhovor a postupne sa s vami rozlúčiť...

Tak sa majte krásne a užite si prvý letný víkend!

Zdroje: 1-7

Starší článok Novší článok

 

Odporúčame