Perfect Day

Podľa našich štatistík je jasné, že vašimi najobľúbenejšími článkami sú práve tie, kde spovedáme úžasne talentovaných ľudí zo svadobného priemyslu. Tak sme sa dnes rozhodli vyspovedať pre vás ďaľšieho takéhoto človiečika. Je ním super make up artist (alias vizážistka) Ľubica Orolínova z Bratislavy. Môžeme začať:

Kedy si si uvedomila, že chceš byť vizážistkou?  

Už ako malé dievčatko som na svojich bábikách a kamarátkach skúšala rôzne účesy, make-upy, kombinácie farieb a materiálov. Zapáčilo sa mi to natoľko, že som sa rozhodla tomu venovať profesionálne a vyštudovala som kozmetiku a vizáž. 

Perfect Day, svadba, pokec s Lubica Orolinova_0001

Daj mi tri slová, ktoré Ťa vystihnujú.

Veselá, spoľahlivá, priateľská

S akými klientami najradšej spolupracuješ?

S klientami, ktorí ku mne prídu s veľkým očakávaním a odchádzajú spokojní a dobre naladení :)

Perfect Day, svadba, pokec s Lubica Orolinova_0002

Aký bol Tvoj obl’úbený job/zákazka/klient, ktorý si kedy robila/ s ktorým si kedy spolupracovala?

Moja doteraz najväčšia srdcová záležitosť je spolupráca pre celovečernú slovenskú komédiu TAK FAJN, ktorá sa natáčala na ostrove Vir v Chorvátsku. Bol to môj prvý job po škole a bola som nadšená, že sa mi to podarilo a že som mohla pracovať s úžasným štábom. Veľmi veľa som sa pri natáčaní naučila a spoznala nových ľudí, s ktorými sa často stretávame. Dokonca hlavná predstaviteľka Barbora Žilecká chodí ku mne pravidelne :)

Ráno káva alebo čaj?   

Čaj

Perfect Day, svadba, pokec s Lubica Orolinova_0003

Kde Ťa nájdeme počas studeného, upršaného dňa?

Ak mám voľno, určite doma v posteli s čajom v ruke.

Čo Ti lezie na nervy? 

Zafajčené kaviarne. Vtedy mám chuť celá sa hodiť do práčky … :D

Povedz nám niečo o sebe, čo nás prekvapí.

Milujem históriu! Fascinujú ma staré stavby, zvyky, móda, ktorá bola neskutočne premyslená a mala veľkú noblesu. Lákajú ma zámky, staré chodby a ten pocit, čo sa tam odohrávalo kedysi, je niekedy až strašidelný.

Perfect Day, svadba, pokec s Lubica Orolinova_0004

Čo by si poradila párikom, ktoré plánujú svadbu? 

Káždá nevesta by mala zahodiť povinnosti a starosti za hlavu a nechať sa rozmaznávať a nechať všetky úpravy na odporníkov. Jediné čo si k nám musí vziať, je dobrá nálada a o ostatné sa postarajú ostatní. Keď vám náhodou prší počas svadobného dňa, tak prší preto, lebo to prináša šťastie a ak aj náhodou nieste spokojné aj s iným počasím, alebo s topánkami, šatami, či ženíchom, nezúfajte, nakoniec sú z toho milé príbehy, ktoré vždy skončia pri úsmeve! Veľa štastia! :) 

Voľný priestor len a len pre Teba, povedz čo chceš. 

Teším sa na každú z vás, ktorá máte chuť urobiť niečo pre seba.

Perfect Day, svadba, pokec s Lubica Orolinova_0005

Ľubica, ďakujeme za tvoj drahocenný čas, sme rady, že si s nami pokecala. Ak sa vám Ľubicina práca páči, pozrite si takisto jej profil tu u nás a samozrejme ju neváhajte kontaktovať ak potrebujete služby úžasnej make up artist.

Starší článok Novší článok

 

Odporúčame