Perfect Day

Uplynulo už dva a pol týždňa odkedy sme si s niekým pokecali, čo sa nám zdá pomerne dlhá doba, tak to dnes napravíme. Na mušku sme si tentokrát vybrali štúdio Pom Pom, ktoré vyrába jedinečné, originálne a nádherné pozvánky, jedálne lístky, menovky a iné papierové výrobky pre váš svadobný deň. Ich výrobky sú vyrobené na mieru a my sme sa do nich zamilovali na prvý pohľad. Poďme teda vyzvedať niečo o tíme Pom Pom.

Perfect Day, svadba, pokec s Pom Pom_0001

Ako ste začali s Vaším podnikaním? 

Aktuálne má tím pompom 4 ľudí. Všetko však začalo v roku 2011, kedy sme s manželkou plánovali svadbu a hľadali sme dodávateľa na svadobné oznámenia. Na Slovensku sme nenašli nič, čo by nás zaujalo, preto sme si vytvorili vlastné pozvánky. Videli sme v tom obrovský potenciál, a hlavne silu zmeniť úroveň produktov v tuzemsku. Svadba je výnimočný deň v živote, preto je naším cieľom vytvárať netradičné príbehy na papieri. Máme 7 ročné skúsenosti v oblasti grafického dizajnu a tie využívame pri našej tvorbe.

Skúste mi tromi slovami uviesť, ktoré Vás a Vašu prácu vystihujú.

Príbeh, papier, ručná práca.

Perfect Day, svadba, pokec s Pom Pom_0002

Povedzte nám o nejakom šialene rušnom pracovnom dni, čo sa počas neho odohráva?

Nepracujeme z jedného miesta. Preto veľa komunikujeme online. Používame systém, kde zdieľame nápady a konzultujeme spolu produkty a vytvárame nové. Každé ráno si prejdeme náš to-do list, aby sme vedeli, čo treba spraviť v daný deň. Veľa kreslíme, hľadáme ideálne druhy papiera a čo je najdôležitejšie, veľa sa spolu rozprávame. Každý člen tímu prináša do návrhu svoje nápady. Naše polovičky sa starajú o dokončovacie práce a ručnú tvorbu. Ani jeden deň nie je rovnaký a prináša nové výzvy.

Keď ste vo svojej kancelárii, kedy máte dojem, že sa deje niečo magické?

Je to ten moment, keď držíme finálny produkt v rukách, môžeme si vychutnať dotyk a vôňu papiera.

Perfect Day, svadba, pokec s Pom Pom_0004

Aké je Vaše absolútne najobľúbenejšie miesto na zemi?

Domov.

Slané alebo sladké?

Sladké.

Čo je pre Vás v živote najdôležitejšie?

Rodina.

Perfect Day, svadba, pokec s Pom Pom_0005

Tri veci, ktoré absolútne zbožňujete.

Čokoládu, bicykle, magazíny.

Sú nejaké veci, ktoré Vás v noci nenechajú spať, pretože ste z nich absolútne nadšený?

V noci sa snažíme hlavne regenerovať svoju energiu, pretože bez nej by nemohli vzniknúť nové nápady. Stále nám však v hlavách vŕtajú kombinácie farieb a písma, forma, akou by sa dal každý produkt posunúť o krok vpred.

Perfect Day, svadba, pokec s Pom Pom_0006

Máte nejaké rady pre našich čitateľov plánujúcich svadbu?

V deň D odhoďte všetky starosti za hlavu a užívajte si každý moment svojho výnimočného dňa. Možno sa niečo nepodarí, alebo nebude podľa Vašich predstáv. Nevadí! Budete na to spomínať s úsmevom.

Tak ukončili sme to vynikajúcou radou, s ktorou sa my tu v Perfect Day absolútne stotožňujeme. Ďakujeme Pom Pom za ich čas a želáme im v budúcnosti veľa kreatívnych nápadov. Ak sú vám Pom Pom sympatickí a páčia sa vám ukážky ich práce, určite sa pozrite aj na ich profil tu u nás prípadne sa zastavte na ich webstránke.

Starší článok Novší článok

 

Odporúčame