Perfect Day

Ďaľší týždeň predvianočného zhonu a stresu je pred nami a my si tu v Perfect Day veselo pokračujeme v našom vianočnom súťažení, ktoré si dúfame, patrične užívate:) Doteraz sme súťažili o tri super ceny od Svadobného stromu, Decor2Love a Ľubice OrolínovejSúťažíme prostredníctvom našej Facebookovej stránky, takže sa uistite, že nás "lajkujete" a pozorne sledujete. 

Poukážku na kozmentické ošetrenie pleti od Ľubice Orolínovej vyhráva Kristína Vaseková. Gratulujemeeeee!

Tento týždeň pre Vás budeme mať nasledovné ceny:

- v pondelok to bude poukážka na nákup tortičky ľubovolného štýlu (svadobná, na oslavu) v hodnote €40 od úžasnej Silvie zo Syslíkových Tortičiek 

Perfect Day, svadobna inspiracia, svadba, slovensko, Vianocna sutaz tyzden c2_0001

- v stredu si zahráme o 3 opakujem 3 poukážky na €50 zľavu z požičovného šiat v jednom z našich najobľúbenejších salónov Wedding Avenue. Táto poukážka je neprenosná, nedá sa zameniť za iný tovar ani hotovosť a platí do 15.3.2015, takže predtým, než sa zapojíte do súťaže sa uistite, že to stíhate dovtedy:)

Perfect Day, svadobna inspiracia, svadba, slovensko, Vianocna sutaz tyzden c2_0002

- no a na záver týždňa v piatok si dáme súťaž o poukážku na skúšku svadobného líčenia v hodnote €40 od skvelej Janky Lokšíkovej

Perfect Day, svadobna inspiracia, svadba, slovensko, Vianocna sutaz tyzden c2_0003

Aby ste sa zapojili do súťaže musíte:

1. Like našu Facebook stránku Perfect Day

2. Like Facebook stránku toho dodávateľa, o ktorého cenu súťažíte

3. Urobiť aspoň jedno z nasledovného:

a, Like status v ktorom o súťaži napíšeme

b, Komentovať na status v ktorom o súťaži napíšeme

c, Zdieľať status v ktorom o súťaži napíšeme.

Výherca bude vybraný náhodne a vyhlásime ho vždy buď v pondelok, stredu alebo piatok nasledujúcu po dni od uverejnenia súťaže, a to tu v článku na našom blogu ale aj na našom Facebooku.

Tak hor sa súťažiť o tieto super ceny. Ak máte nejaké otázky, neváhajte a pýtajte sa v komentároch tu pod článkom. Veľa šťastia a krásny týždeň!

PS: Ak stále hľadáte tie perfektné vianočné darčeky a náhodou ste zmeškali naše príspevky na túto tému, tak si ich určite prečítajte. Tu nájdete darčeky pre ňu a tu zasa pre neho.

Credits * 1 2 3 4 5 *

Starší článok Novší článok

 

Odporúčame