Perfect Day

Už sme tu zas. Dúfame, že sme vám príliš nechýbali:) Dnes sa s vami musíme podeliť o niečo naprosto nádherné a jedinečné, čo keď som ja osobne (Soňa) videla, tak som sa do toho zamilovala na prvý pohľad a povedala som si, že to vám všetkým musím ukázať.

Fotky kvetinových kreácií, vytvorených talentovanou kvetinovou dizajnérkou Indiou Hurst z anglickej firmy Vervain, v momentálne najpopulárnejšej farbe Marsala, ktorá bola vyhlásená farbou roka 2015 (viac o Marsale sme písali tu), sú naprosto nádherné. India o sebe tvrdí, že sa špecializuje na orchestrovaný chaos, čo jej prácu podľa nás naozaj vystihuje a nevieme ako to pôsobí na vás, ale na nás má tento chaos priam hypnotické účinky:)

Nebudeme už zbytočne písať ďaľšie slová, nenadarmo sa hovorí, lepšie 1x vidieť ako 100x počuť, takže poďme na to priatelia...

svadba, svadobna inspiracia, slovensko, marsala vervain dalia kvety_0001svadba, svadobna inspiracia, slovensko, marsala vervain dalia kvety_0012svadba, svadobna inspiracia, slovensko, marsala vervain dalia kvety_0011svadba, svadobna inspiracia, slovensko, marsala vervain dalia kvety_0010svadba, svadobna inspiracia, slovensko, marsala vervain dalia kvety_0009svadba, svadobna inspiracia, slovensko, marsala vervain dalia kvety_0008svadba, svadobna inspiracia, slovensko, marsala vervain dalia kvety_0007svadba, svadobna inspiracia, slovensko, marsala vervain dalia kvety_0006svadba, svadobna inspiracia, slovensko, marsala vervain dalia kvety_0005svadba, svadobna inspiracia, slovensko, marsala vervain dalia kvety_0004svadba, svadobna inspiracia, slovensko, marsala vervain dalia kvety_0003svadba, svadobna inspiracia, slovensko, marsala vervain dalia kvety_0002

Viac Indiinej práce si môžete pozrieť tu. Nádherné fotografie sú zhodou okolností od ďaľšej Indie, Indie Hobson, ktorej prácu si môžete zasa pozrieť tu. Pokiaľ sa neplánujete vydávať v Anglicku, tak vám kvetinky India síce nespraví, ale za pozretie a načerpanie inšpirácie sa neplatí:) Tak šup šup. Vidíme sa po víkende. Užite si ho! :)

Starší článok Novší článok

 

Odporúčame