Perfect Day
Dúfame, že ste si všetci užili víkend plnými dúškami a vianočný stres vás úplne nepohltil. Máte už darčeky? Nie?! Tak preto tu pre Vás máme posledný týždeň súťaženia s našimi úžasnými dodávateľmi. A čo je ešte lepšie, tento týždeň vám rozdávame až 7 cien. Do dnešného dňa sme rozdali 6 skvelých cien od LaCaramela, Vanilkový kaktusSashe.sk, Castel Pension, Decor2Love a Sweet Cakes Bakery. -  pondelok nám odštartuje súťaž Salón Wedding Avenue, hráte o 3x 20% zľavu na Dolly sukničky, ktorá vám platí do konca marca 2016 a 1x 100 eur poukaz na požičanie šiat do konca októbra 2016. Miami, 23 de marzo de 2013.- Rosa Clará colección de novia para el 2014 en la Miami Fashion Week - v stredu tu budú ceny dve:
  • prvá je od talentovaného Boris Bordacsa, on vám venuje 5 hodinový kurz samolíčenia "best bride" pre budúce nevesty v hodnote 160eur. Výherca dostane darčekový poukaz, ktorý vie čerpať v priebehu roka 2016.
  • druhú venujú Syslíkové tortičky, a to konkrétne poukaz na nákup koláčikov v hodnote 45 eur. Silviine chutné koláčiky sme mali možnosť skúsiť už viac kráť a zakaždým to bol výborný zážitok. Mňam!
Perfect day, svadba_0026Perfect day, svadba_0025 - v piatok vás privítame vo svete plnom svadobných dekorácií! Úžasný Easywedding.sk nám do súťaže venoval poukaz v hodnote 150 eur nákup v ich e-shope, ktorý je plný neuveriteľných a nádherných doplnkov na vyzdobenie vašej svadby, napr. takých ako vidíte nižšie na obrázku. Paráda však? Tak na čo ešte čakáte? :) Perfect day, svadba_0024 Čo treba urobiť, aby ste boli zaradení do žrebovania? 1. Like našu Facebook stránku Perfect Day. 2. Like Facebook stránku toho dodávateľa, o ktorého cenu súťažíte. 3. Urobiť aspoň jedno z nasledovného: a, Like status, v ktorom o súťaži napíšeme. b, Komentovať na status, v ktorom o súťaži napíšeme. Tak? O ktorú z cien sa chystáte súťažiť? Výherca bude vybraný náhodne a vyhlásime ho vždy v pondelok, stredu alebo piatok nasledujúcu po dni od uverejnenia súťaže v článku tu, na našom blogu, ale aj na Facebooku. Všetkým čo sa zapoja do súťaže držíme palce a tým, čo už niečo vyhrali srdečne blahoželáme. A keď sme pri blahoželaniach máme tu ďalšieho výhercu z piatka kde sme súťažili s Castel Pension o sladký balíček. A výhercom sa stááva Sophia Grófová. Gratulujeme! Pošli nám prosím email na info@perfectday.sk, aby sme sa mohli dohodnúť s prevzatím výhry.

Credit * 1 -3 4 5 -7 8-9 *

Starší článok Novší článok

 

Odporúčame