Perfect Day

Pozdravujeme všetkých na Perfect Day! Dúfame, že ste po víkende poriadne oddychnutí a plní energie. Budete ju totiž potrebovať, pretože tento týždeň sa u nás súťaží! Viac vám však prezradíme až na konci dnešného článku, tak si ešte chvíľu musíte počkať:)

Prednedávnom sme vám priniesli článok o 100%-ne slovenských svadobných cukrovinkách z dieľne našich dodávateľov. Ak ste ho ešte nečítali, nájdete ho tu. Dnes na túto tému tak trochu nadviažeme a ukážeme vám rôzne kreatívne nápady, ako si môžete vašu svadobnú tortu štýlovo ozdobiť  "postavičkami" na tortu (angl. cake toppers). Je to práve jeden z tých nepatrných malých detailov, ktorý však dokáže dodať vašej svadbe naozaj osobitný charakter.

Poďte sa teda s nami inšpirovať a presvedčte sa, že gýčové figúrky nevesty so ženíchom v rôznych neprirodzených, či v kvázi vtipných pozách zďaleka nie sú vašou jedinou možnosťou.

Iniciály

Najjednoduchšou cestou, ako elegantne ozdobiť vašu svadobnú tortu a zároveň ju personalizovať sú práve vaše inicály. Zlaďte ich rovno do témy vašej svadby! Na Etsy si ich môžete objednať napríklad od  alebo .

svadba, svadobna inspiracia, slovensko,_0318 Siluety

Na Etsy sme našli úžasných , ktorý dokážu vyčariť jemné a elegantné siluety v rôznych farebných prevedeniach. Čo na ne poviete?

svadba, svadobna inspiracia, slovensko,_0298 Pán a Pani ...

Predstavujeme vám pána a pani .... To je veta, s akou sú novomanželia zvyčajne uvádzaní pri príchode na svadobnú hostinu:) Dobrý nápad na dekoráciu vašej svadobnej torty, no nie? Na Etsy sa tohto nápadu ujalo hneď niekoľko dodávateľov, z ktorých vyberáme pre vás  a . Na Slovensku môžete skúsiť osloviť Kanovits Media.

svadba, svadobna inspiracia, slovensko,_0299 Romantické citáty

Nevieme ako vás, ale nás dokáže pekný citát o láske veru dojať. Nájdite si ten váš a nechajte si ho vyrezať ako ozdobu na vašu svadobnú tortu. Ak neviete kde, tak navštívte  na Etsy. Garantujeme vám, že si nebudete môcť vybrať :D

svadba, svadobna inspiracia, slovensko,_0301 Mini vlajočky a transparenty

Mini vlajočky či transparenty sú ďalšou originálnou možnosťou, ako dodať vašej svadobnej torte osobitný akcent. Ak máte šikovné ruky a veľa času, môžete si ich vyrobiť aj sami. Pre ostatných je tu  na Etsy s miniatúrnym transparentom s vašimi iniciálmi.

svadba, svadobna inspiracia, slovensko,_0300 V hlavnej úlohe drôt...

Drôt je veľmi univerzálny materiál, ktorý by sme nemali podceňovať. Nechajte sa od nás nahovoriť na tento jednoduchý DIY projekt, ktorý vám nezaberie ani veľa času, ušetrí miesto v rozpočte a vaša svadobná torta dostane na vrch krásnu a hlavne trvácnu ozdobu.

svadba, svadobna inspiracia, slovensko,_0315 Vtáčiky ...

Veľmi obľúbeným dekoračným prvkom mnohých svadieb sú holubičky a iné vtáčiky, takže sme ich dnes nemohli vynechať :) Ako vidíte na fotkách dole, existujú aj také, ktoré vám ani omylom nebudu pripomínať ich gýčovych predkov...

svadba, svadobna inspiracia, slovensko,_0303 ... a iné zvieratká

Aj naše obľúbené zvieratká majú čestné miesto na svadbe. Kde inde by sa lepšie hodili, než na svadobnú tortu?

svadba, svadobna inspiracia, slovensko,_0313 V tónoch prírody

Aj pre milovníkov rustikálneho štýlu máme niečo :) Nápadité prírodné ozdoby, ktoré vidíte na fotkách, nájdete v ponuke  alebo AprilHilerDesigns.

svadba, svadobna inspiracia, slovensko,_0314 Postavičky nevesty a ženícha

Predsa len sme to dokázali! Objavili sme negýčové postavičky nevesty a ženícha! Skvelým kúskom, ktorý by rozhodne nemal chýbať na tradične ladenej svadbe sú práve tieto handmade postavičky od lollipopworkshop z Etsy (na fotke vpravo).

svadba, svadobna inspiracia, slovensko,_0309 Vo dvojici to ide ľahšie

Život je hneď krajší, keď ním kráčate dvaja. Prvé rande sa preto len tak nezabúda. Možno to bolo pri citrónovej limonáde alebo v pohodlnom kresle v obľúbenej kaviarni. Pri kúsku vašej svadobnej torty máte možnosť si ho opäť pripomenúť a vyrozprávať jeho príbeh vašim hosťom:)

svadba, svadobna inspiracia, slovensko,_0304 A originálna bodka na záver. 

Nekonvečnosť má u nás dvere vždy otvorené, tak sme sa rozhodli uzavrieť dnešnú galériu naozaj originálnymi postavičkami z vašich obľúbených filmov, rozprávok a počítačových hier.

svadba, svadobna inspiracia, slovensko,_0302

Či už to bude jednoduchá silueta, romantický citát o láske, roztomilé vtáčiky, figúrky jeleňov alebo poháre s citronádou, je naozaj z čoho vyberať. Tak? Ktorý je váš favorit?

A ako sme načrtli na začiatku článku, tento týždeň súťažíme v Perfect Day o tri výtlačky aktuálneho You&Me magazínu, ktorý obsahuje množstvo skvelých svadobných inšpirácií a nápadov. Súťažiť sa teda naozaj oplatí! Sledujte našu Facebookovú stránku, kde sa dozviete viac o jednotlivých súťažných úlohách. Prvú môžte očakávať už dnes, tak ju nepremeškajte!

Prajeme vám krásny začiatok týždňa:)

*Credits* 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18-19 20 21 22 23-24 25 26 27-28 29 30 31 32

 
Starší článok Novší článok

 

Odporúčame