Perfect Day

Zdravíme všetkých priaznivcov Perfect Day! Aký mate týždeň? Ujde to? Veľa práce, školy alebo zas nebodaj deti vystrájajú? Tak to hoďte aspoň na chvíľu za hlavu, doprajte si okamih na oddych a popritom si napríklad prečítajte aj náš dnešný článok:)

Ako už napovedá samotný názov, dnes sa budeme baviť o pozvánkach, alebo lepšie povedané o svadobných oznámeniach. Jedna z vecí, ktorú (našťastie) ešte stále úplne nenahradili dnešné vymoženosti techniky, hoci sme momentálne svedkami toho, že nám z roka na rok pribúda udalostí a statusov na socialných sietiach oznamujúcich svadbu kamarátov, kolegov alebo rodiny... Samozrejme aj takýmto spôsobom môžeme dať celému svetu na známosť, že si ideme brať nášho drahého/drahú, ale nevyrovná sa to tej pravej nefašovanej vôni skutočného papiera klasického svadobného oznámenia...  A dúfame, že tu s nami bude ešte veľmi dlho, lebo my si bez toho prípravy na svadbu nevieme predstaviť:)

Náš dnešný výber sme zúžili na čiernobiele oznámenia, ktoré sú istým spôsobom hodne minimalistické, ale tým si nás (a dúfame že aj vás) práve získali. Sprostredkúvajú totiž podobné pocity, ake má človek aj pri čiernobielych fotografiách, ktoré hoci sú bez farby, majú svoju nezameniteľnú atmosféru...

Na začiatok potešíme práve vás nevesty, ktoré plánujete rustikálnu alebo retro svadbu oznámeniami, ktoré vyzerajú akoby bol text napísaný kriedou na čiernej tabuľke. Na stránke Etsy nájdete hneď niekoľko dodávateľov (InvitingMomentsClearyLaneWeddingsLangDesignShop a mnoho ďalších), ktorí vám ich radi pripravia presne na mieru:)

svadba, svadobna inspiracia, slovensko,_0742

A čo tak trochu moderného simplicismu? Prečo nie! Pohrajte sa s rôznymi veľkosťami a typmi písma, prípadne zvoľte jednoduché čierne orámovanie - veď práve to robí svadobné oznámenie zaujímavým a výsledný vzhľad pôsobí veľmi čisto, elegantne a pritom prepracovane.

svadba, svadobna inspiracia, slovensko,_0747 Keď už hovoríme o písme, tak umenie kaligrafie je náš favorit... Čo naňho hovoríte vy? svadba, svadobna inspiracia, slovensko,_0748Na detailoch záleží a preto nepatrné drobnosti ako malý obrázok po okraji, alebo váš zdobený monogram dokážu spraviť hotové divy! svadba, svadobna inspiracia, slovensko,_0758

Svet síce nebýva je len čierno-biely, ale zato svadobné oznámenie rozdelené na čiernu a bielu polovicu vyzerá naozaj efektne...

svadba, svadobna inspiracia, slovensko,_0755

Ďalším skvelým nápadom ako ozvláštniť pozvánky sú gemetrické tvary v čierno - bielej kombinácií. Dajú sa zoskupíť do pravidelných útvarov, alebo ich môžete nechať len tak voľne si tancovať roztrúsené po papieri... možností je neúrekom:)

svadba, svadobna inspiracia, slovensko,_0745Pokiaľ máte talent v kreslení, neváhajte a využite ho pri vytváraní napríklad aj takýchto krásnych ručne maľovaných svadobných oznámení. Nemusí to byť žiadna komplikovaná technika, dôležité je predsa že vás vybraný motív bude oboch niečím vystihovať, no nie?

svadba, svadobna inspiracia, slovensko,_0756 No a na záver si doprajeme ešte trochu toho luxusu...Postará sa o to Zenadia Design, ktorá Vám vyčarí takéto elegantné svadobné oznámenia ako vidíte na obrázkoch vpravo. svadba, svadobna inspiracia, slovensko,_0757 Týmto sme vyčerpali celú dnešnú inšpiráciu. Ak sa vám páčila, dajte nám vedieť pod článkom:) Prajeme vám do zvyšku týždňa veľa pohody a úsmevu!

*Credits* 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27

 
Starší článok Novší článok

 

Odporúčame